işin neresinden başlayabilirim???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

halil1453

Yeni üye
25 Eyl 2008
23
0
mersin
sitede daha yeniyim ama hack olayında da yeniyim...ama bişiyler öğrenmek istiyorum..yardımları bekliyorum...:confused:

xfaradx

Üye
17 Eyl 2008
133
0
hack konusuna bende cok merak saldım.sana soyleyecegim sitede cok anladıgını zanneden genc ekip var.soru sorarsın anlamadıgın için yorum cok olur kardeş.araştırdıgın konuyla ilgili soru sordugun zaman sadece o konuyla ilgili bilgisi olanlar yazar.yani önce arastır arastırdıgını belli et gereksiz cevaplardan kurtul.kolay gelsin....

xfaradx

Üye
17 Eyl 2008
133
0
başka formlarda ugraştınmı hiç.yardımcı kişi zor bulursun hocam.yani kimse hiç anlamıyanla ugrasmak istemiyor.konu acarsın arastırdıgın konuyla ilgili.ben o sekilde bilgi almaya calısıyorum

horoz85

Üye
2 Ağu 2008
168
2
denizli
okudugun yerlerden anlamadıgın olursa sıtede ust rutbelı olanlara sorarsan yardımcı olabılırler ama epey yardımcı alocak prograam var sıtede dostum

ekrem1806

Katılımcı Üye
14 Eyl 2008
743
1
arkadaşım önce siteyi gez bir şeyler öğren. sonra msn hack den başla.
yavaş yavaş olur. msj yazdıkca yorum yaptıkça rütbende yükselir. kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.