İskorpitx Kimdir ?

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
377275_490978337587020_1480076187_n.jpg

Adım Siyami Özkan, Türk ve Dünya internet alemi beni “iskorpitx” olarak tanır. 1961 Yılında Çanakkale’nin İntepe Beldesinde doğdum, ilk, orta ve Ticaret Lisesini Çanakkale’de tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunuyum.

Asıl mesleğim Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik. 8-6-1989 tarihinden bu yana kendi adıma Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlikle iştigal ediyorum.

1989 yılında Bilgisayarla Muhasebe tutulmasına izin verildiğinden bu yana bilgisayarla iç içeyim. Web internet Security alanında dünyada kırılmadık rekor bırakmadım. Kırmış olduğum rekorlar halen daha egale edilemedi. Web internet Security alanında 10 yıl arka arkaya dünya şampiyonluklarım var ve bu şampiyonluklar egale edilemedi. Microsoft’un web sitelerine imza atma yeteneğine sahip olan ender kişilerden biriyim. Dünyada en fazla web site sayfalarına imza atma rekorunu elimde bulunduruyorum.

Uzmanlık alanlarıma gelince; hiç bir şeyden anlamam, anladığımı sandığım alanlarda da en iyi olmayı severim.

Siz siz olun benim gibi takıntılı olmayın..

Muhasebecilik Web internet security, webmasterlik, SEO culuk bunlar ne alaka veya kel alaka diyenleriniz olacaktır mutlaka. Kısaca kötü kader, deli kasırga beni uzak diyarlardan savurdu buralara kadar itti diye yanıtlayabilirim.

Kısaca dünya internet alemi, Türk internet alemi beni yakından tanıyor, Türkiye ve dünya üzerinde yüksek pagerank değerine sahip sitelere sahip ender kişilerden biriyim. (Övünmek gibi olmasın)

Ne yapayım yaşıtlarım kahvede pişpirik oynuyor, köşesine çekilmiş dizi izliyor, bende bir bilgisayar ekranının karşısına geçmiş, internet oyuncaklarıyla oynayarak zaman geçiriyorum.

Kötü huylarım: Günde üç paket Zifir oranı 1 mg olan Winston one marka sigara tüketiyorum. Bu huyumdan nefret ediyorum.

İyi huylarım: Hayatımda hiç içki içmedim (bira dahil) bu huyumla gurur duyuyorum.

Peki bu internet denilen illeti ne zaman bırakacaksın diye sorabilirsiniz? Cevabım o beni bıraktığı zaman olacaktır.

Evli ve iki çocuk babasıyım aynı zamanda Kayın pederim. Henüz dede oma şerefine nail olamadım. Olunca bildiririm.

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
Kendisi zone-h'de tek başına 2.ci special defacementlerde de sanırsam 3.cü bir ara RedHack'e iki ders versin de iki şey öğrensinler.

malyec

Yeni üye
26 Haz 2007
21
0
Helal olsun yolda görsem emmi diyeceğim adam sanal dünyanın ağzını yüzünü dağıtmış :D

Daghanb

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
409
0
"Adım Siyami Özkan, Türk ve Dünya internet alemi beni “iskorpitx” olarak tanır. 1961 Yılında Çanakkale’nin İntepe Beldesinde doğdum, ilk, orta ve Ticaret Lisesini Çanakkale’de tamamladım. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Mezunuyum."

Adam 1961 doğumlu snein yaşın 37 olarak görünüyor adamım. boşa kürek çekme derim

Balamir97

Kıdemli Üye
29 Ocak 2013
2,627
2
Nowhere
45 yaşında ve muhasebeci olduğunu biliyordum adını ve kendisini öğrenmek benim için büyük bi şans oldu teşekkürü hak ettin!

bulut1553

Yeni üye
11 Eki 2008
2
0
arkadaşlar asıl iskorpitx Öznur KAYMAK egeli bir bayan sadece pkk sitelerine sadırı yapan biridir farklı isimlerde kendini iskorpitx olarak tanıtan kişiler var bunlar reklam kokanalarıdır inan mayın öznur hanım suan hala hack işine devam ediyor ama pkk sitelerini çökertmekle meskül

'Black-Ghost

Yaşayan Forum Efsanesi
19 May 2008
7,877
17
36
Çanakkale
kendisi ile birebir görüşüyorum , çanakkale belediye iş merkezince muhasebe dükkanı var.

Bak Çocuk Geçen Forumda Öten Birisi Vardı Susturdum Fazla Atarlanma Hiç Birşeyin SORUMLUSU OLMAM . NOKTA . İYİ FORUMLAR

Ayrıca sen çocuk ! tamam hayranı olabilirsin nick özentin olabilir.

Ancak onun gibi davranmaya devam edersen forumdan uzaklaştırıcam seni.

Bizaat kendisi ile ben görüşüyorum merak etme bende çanakkaleliyim.

Hemen hemen hergün kendisini görüyorum , yolumun üstü iş yeri.

Son düzenleme:

ant07alya

Katılımcı Üye
29 Ocak 2012
918
0
kendisi ile birebir görüşüyorum , çanakkale belediye iş merkezince muhasebe dükkanı var.

özel mesj kapalı oldugundan burdan yazıyorum bir gün görürseniz selamlarımzı iletirmsiniz türk olarak gurumsuunuz derminiz .

xxHxxHxx

Uzman üye
17 Tem 2013
1,218
0

Çok şanslısın her gün onu görme ve onla konuşma şerefine nail oluyorsun :) Lütfen selamımı ilet Siyami abiye :)

Star-Turk bu konu için çok teşekkürler daha önce de okumuştum böyle makaleler ama hiç fotoğrafını görmemiştim :)

Adamım ben onun açıklamasını geçen günkü tatışmada yaptım forumu takip edersen görürsün ...

Senin gibi lamerleri gördükçe sinirden elim ayağım titriyor.

byislam

Uzman üye
28 Haz 2015
1,915
0
yav ovünmek gibi olmasın ama iskorpitx solarım mavvedrım saka saka vala adma haclıyo yav

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.