İslam Ve İnsan Kategorisi = [Önemli]

"İslam Ve İnsan Kategorisi", "THT Türkiye Bölümü"ne Taşınsın Mı..?

• Kullanılan toplam oy
    15
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Adaşlarım ve "Değerli Yönetim" üyeleri. Sizlerden sadece benim için değil, bu forumda bulunan bütün "İslam Dini'ne Yakın Ve İslam Dini'ne Mensup Arkadaşlar" adına bu konuyu açmış bulunuyorum. Bunu bilesiniz. Bu konu hakkında sizlerden destek bekliyorum.

Konumuza gelelim;

"Arkadaşlarım" Ve "Kardeşlerim"; "İslam Ve İnsan Kategorisi", "THT Forum"da okadar aşşağılarda yer almakta ki "İslam Ve İnsan" den çoğu üyeler habersiz. Haberdar olanlarda göz ardı etmekte. Bu "Kategori"yi gerek "THT Üyelerinin Çoğunun Dini 'İslam' olması" bakımından, gerek bu "Kategori"nin, "Güncel" tutulması bakımından "THT Türkiye" başlığı altında yer alması "Forum" için gerekli ve uygun bir proje olacaktır.

- Gereğinin Yapılmasını Değerli "Yönetici" Ve Diğer Tüm "Yönetim" Üyelerinden "Arz Ve Talep" ederim.

"İslam Ve İnsan" Kategorisi Hakkında Bilgi:

Baştan Kategori Sayısı: 88

Sondan Kategori Sayısı: 19

Kategorinin Bulunduğu Bölüm: Genel İçerik

Atanması İstediği Kategori: THT Türkiye

THT Türkiye'de Yer Alan Konular:

- Atatürk Bölümü
- Türkiye, Türklük ve Türk Tarihi
- Teröre Lanet
- Taşınması İstenilen Kategori: İslam Ve İnsan

Konu İle İlgili Görsel;

Not: Yukarıda Temsili Bir Oylama Yapılmaktadır. Kitlesel Katılım Sağlanamayabilir.

abrahamcan

Üye
29 Kas 2009
135
0
Bence şuan ki yeri tamamen uygun. Madem onu alıyoruz en yukarı yeni bölümlerde açıp onlarıda alalım Hristiyanlık ve İnsan, Musevilik ve İnsan, Ateistlik ve İnsan gibi. Din sadece bi görüştür, fikirdir. Bu kadar göze sokulması forumdaki inançsız insanlara veya diğer dinlere mensup insanlara saygısızlık olmazmı.

Forumun çoğunluğunun hangi görüşü savunması önemsizdir iş buraya gelince. Madem bu kadar dinine düşkün birisin isterse baştan 5binin ci sırada olsada o bölüm bulup girersin. Konunu paylaşırsın, paylaşımlara bakarsın. Herkesin gözüne sokmaya gerek yok.

En üstte Atatürk olması normal Türk forumu bu adındanda anlaşılıcağı gibi Atatürkte Türkiye'nin hiç kuşkusuz en büyük lideri. Türkiye, Türklük ve Türk Tarihide normal dediğim gibi burası Türk forumu. Teröre Lanet en normal olanı yani en olması gereken çünkü Atatürk geçmiş, Türk Tarihi geçmiş ama Törer hala var hatta dahada arttı.

Ama gel gelelim İslam'a, baştada dediğim gibi din sadece bir görüştür, fikirdir. Ben inançsız biri olarak foruma her girişimde karşımda görmek istemem İslam'ı. Çekememem den değil zaten hergün görüyorum dışarıda, insanın gözüne sokmakta birebirler. Ama madem İslam'ı en yukarı koyucaklar bence diğer dinleride veya onları koyamıyolarsa İnançsızlık, Ateistliğide koymalılar. Çünkü forumda öyle bir bölüm hiç yok.

Biz Türk'üz neden başka dinleri, ateistliği koyalım türkler müslümandır diyenler olabilir. Ama unutmayın ülkelerin veya halkın dini olmaz bireylerin dini olur. Eğer böyle birşey yapılacaksa bende "Ateist Bir İnsan" bölümü açılmasını istiyorum. Sırası hiç fark etmez isterse en altta olsun.

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Bence şuan ki yeri tamamen uygun. Madem onu alıyoruz en yukarı yeni bölümlerde açıp onlarıda alalım Hristiyanlık ve İnsan, Musevilik ve İnsan, Ateistlik ve İnsan gibi. Din sadece bi görüştür, fikirdir. Bu kadar göze sokulması forumdaki inançsız insanlara veya diğer dinlere mensup insanlara saygısızlık olmazmı.

Forumun çoğunluğunun hangi görüşü savunması önemsizdir iş buraya gelince. Madem bu kadar dinine düşkün birisin isterse baştan 5binin ci sırada olsada o bölüm bulup girersin. Konunu paylaşırsın, paylaşımlara bakarsın. Herkesin gözüne sokmaya gerek yok.

En üstte Atatürk olması normal Türk forumu bu adındanda anlaşılıcağı gibi Atatürkte Türkiye'nin hiç kuşkusuz en büyük lideri. Türkiye, Türklük ve Türk Tarihide normal dediğim gibi burası Türk forumu. Teröre Lanet en normal olanı yani en olması gereken çünkü Atatürk geçmiş, Türk Tarihi geçmiş ama Törer hala var hatta dahada arttı.

Ama gel gelelim İslam'a, baştada dediğim gibi din sadece bir görüştür, fikirdir. Ben inançsız biri olarak foruma her girişimde karşımda görmek istemem İslam'ı. Çekememem den değil zaten hergün görüyorum dışarıda, insanın gözüne sokmakta birebirler. Ama madem İslam'ı en yukarı koyucaklar bence diğer dinleride veya onları koyamıyolarsa İnançsızlık, Ateistliğide koymalılar. Çünkü forumda öyle bir bölüm hiç yok.

Biz Türk'üz neden başka dinleri, ateistliği koyalım türkler müslümandır diyenler olabilir. Ama unutmayın ülkelerin veya halkın dini olmaz bireylerin dini olur. Eğer böyle birşey yapılacaksa bende "Ateist Bir İnsan" bölümü açılmasını istiyorum. Sırası hiç fark etmez isterse en altta olsun.

Arkadaşım görüşünü özgürce ifade etmen güzel. Mesajın içinde teşekkürler. Fakat sen görüşlerini nasıl özgürce yazdıysan benimde buna hakkım var. Arkadaşım bu yorumunu senin "Zihniyet"in olarak kabul etmekteyim. Şimdi sen diyorsun ki "İslam Ve İnsan Kategorisi" başta olması beni rahatsız etmekte. Eğer bu kategori başa alınması gerekiyorsa benim dinim hakkında da bir kategori açılsın diyorsun. Eğer bu zihniyet doğru ise birilerinin çıkıp ben "Teröristim", "Teröre Lanet" kategorisinin yanına "Teröre Destek" kategorisi açılsın diyebilir. Bir ABD vatandaşı gelip "Atatürk Kategorisi"nin yanına "Benjamin Franklin Kategorisi" açalım diyebilir. Burada senin görüşünü çürütecek çok sayıda, ikna edici yazı ve görüş yazabilirim. İyi günler dilerim...

abrahamcan

Üye
29 Kas 2009
135
0
Dikkatli okumalısın yazımı.

Beni rahatsız ediyor demedim haksızlığı öne sürüyorum sadece. İslam ve İnsanlık varsa diğer dinlerde veya görüşlerde olmalı. Ayrıca burasının Türk forumu olduğunu Atatürkle veya Türklükle ilgili şeylerin olmasının normal olduğunu belirttim.

Bu cevabınla senin kendi görüşün çürüyor zaten benimki değil;

" Eğer bu zihniyet doğru ise birilerinin çıkıp ben "Teröristim", "Teröre Lanet" kategorisinin yanına "Teröre Destek" kategorisi açılsın diyebilir. Bir ABD vatandaşı gelip "Atatürk Kategorisi"nin yanına "Benjamin Franklin Kategorisi" açalım diyebilir. "

Benimde yukarıda yazıda anlatmak istediğim tamamiyle buydu :) Şimdi ben geldim senin konuna dedim ki madem İslamla ilgili şey en üste gelicek (açılıcağı geçiyorum çoktan açılmış) İnançsızlıkla'da ilgili açılması lazım. Hatta en üste koyulmalı fikrimi değiştirdin saol :)

Burası bir Türk forumu olduğundan Atatürk veya Türklükle ilgili şeylerin olması normal. Bende türküm ve buna karşı değilim. Orayı katarsan işin içinden çıkamayız :)

Son düzenleme:

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
Türk düşmanlarının forumda yeri yok.Din vicdan işidir.Herkes özgürdür.

Bu konu daha öncede gündeme geldi.kabul görmedi.o kategorinin adı THT Türkiye milli değerler var orada.o yüzden orada olması uygun olmaz

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Dikkatli okumalısın yazımı.

Beni rahatsız ediyor demedim haksızlığı öne sürüyorum sadece. İslam ve İnsanlık varsa diğer dinlerde veya görüşlerde olmalı. Ayrıca burasının Türk forumu olduğunu Atatürkle veya Türklükle ilgili şeylerin olmasının normal olduğunu belirttim.

Bu cevabınla senin kendi görüşün çürüyor zaten benimki değil;

" Eğer bu zihniyet doğru ise birilerinin çıkıp ben "Teröristim", "Teröre Lanet" kategorisinin yanına "Teröre Destek" kategorisi açılsın diyebilir. Bir ABD vatandaşı gelip "Atatürk Kategorisi"nin yanına "Benjamin Franklin Kategorisi" açalım diyebilir. "

Benimde yukarıda yazıda anlatmak istediğim tamamiyle buydu :) Şimdi ben geldim senin konuna dedim ki madem İslamla ilgili şey en üste gelicek (açılıcağı geçiyorum çoktan açılmış) İnançsızlıkla'da ilgili açılması lazım. Hatta en üste koyulmalı fikrimi değiştirdin saol :)

Burası bir Türk forumu olduğundan Atatürk veya Türklükle ilgili şeylerin olması normal. Bende türküm ve buna karşı değilim. Orayı katarsan işin içinden çıkamayız :)

Arkadaş "Zihniyet" farkı. Benim yazımı okuyan akil kişiler, yazımın senin yazını açık bir şekilde çürüttüğünün farkına varır...

abrahamcan

Üye
29 Kas 2009
135
0
Yazımı iyice özete döküyorum kardeşim.

Sitenin adı Turkhackteam, İslamhackteam olsaydı haklıydın. Koyulmasını istediğin bölümün adı THT Türkiye, THT Türkiye ve İslam olsaydı haklıydın.

İslam'ın Türklükle hiçbir alakası olmadığına göre ve kelimelerde de herhangi bir inanç geçmediğine göre kim haklı?

Akil insanları çağır hadi çürütsünler beni, yazımı ne çürütüyolar yazılarda belki yanlışım olabilir gelsinler düşüncelerimi çürütsünler karşılıklı :) Kimse artık bu akil kişiler :)

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
orası THT Türkiye kategorisi.orada milli değerler var.

daha öncede gündeme geldi.kabul edilmedi.uzatmaya gerek yok.şuanki yeri uygundur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.