İşlemci Isınması

yaso1

Üye
18 Tem 2009
100
0
Win8 kullanıyordum format attım win7 kurdum oyunlarda herşeyde kasma olmaya başladı bi işlemciye bakim dedim elimi bi getirdim yanıyor 5sn tutabildim hanca yardımcı olabilecek varmı formattan sonra işlemciyi ısıtacak birşeyi atlamış olabilirmiyim?

Deathangel01

Uzman üye
6 Ocak 2013
1,156
0
Matrix
elınemı aldın ıslemcıyı ?? kardesım tabı elınde tutamıcaksın o elıne aldıgın parca sn de kac mılıon ıslem yapıo sen bılıomusun ? ısınması tabı olur termal macun suremeden sakın takma

Son düzenleme:

Crypthash

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,471
8
Öncelikle Termal Macunu Yenile Kardeşim Sonra Kasanın İçini Aç Tozları Temizle Ve İşlemcinin Ayaklarından Biri Oturmamış Olabilir İşlemciyi Çıkar Tekrar Tak İyice Kasanın İçine Oturt

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.