işlemci sorunu oyun donma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
ben yu-gi-oh power of chaos yugi the destiny adlı oyunu oynuyorum oyunun gereksinimleri Pentium 2 @ 450 MHz benim işlemcim ise INtel(R)Core(TM)2 Duo CPU.. Oyunu oynarken 3 turluk maç yapılıyor maçın ortasında kayıt olmyor otomatik kayıt var siz kayıt edemiyosunuz. Ancak oyunun 2.-3. maçının ortasında oyun birden bire donuyor. Acaba işlemcim oyunun işlemcisiyle bir uyuşmazlık mı yaşıyor nedeni sizce nedir oyunun özelliklerindeki tüm seçenekleri denedim window modda full modda 256 renkte görsel efektleri kapattım her şeyi yaptım ama yok yok olmuyo yardım edene bol bol teşekkürünü vericem internete de yazdım bu sorunla ilgili herhangi bir şey yok..

_EroS_

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Mar 2009
8,670
4
39
Antalya
Görev yöneticinizi açtığınızda İşlemciniz % kaç kullanılıyor? Çalışan programlardan CPU'yu % kaç kullanıyor programlar? En yüksek kullanan hangisi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.