İşletim sistemi sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tamir

Üye
23 Şub 2008
85
0
ben bilgisayarımdaki hard diski 5 böldüm 1 tanesine pardus kurdum diyerine windows kurdugum anda pardusa bir daha giremiyorum.yardım ederseniz sevinirim:confused:
 

vuzuiluz

Uzman üye
19 Ağu 2008
1,190
0
İstanbul/Çağlayan
kardeşim problemin multiboottan kaynaklanıyor olabilir. Önce pardus kurdun sonra windows kurduysan windows'un önyükleyicisi önce çalışır ve direk windows açılır.. Bunu windows açılırken F8'e basarak pardus'u seçersin. Bunu bi dene.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.