Çözüldü İSO dosyası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Santido

Üye
17 May 2018
74
0
Neptün
Merhaba ben WMware Workstation'u kurdum. Sanal bilgisayar' üzerinden linux' işletim sistemi kurucağım ama izlediğim bi çok video'daki gibi kali'nin sitesinden indirdiğim zaman onlardaki gibi iso olarak inmiyor ve bulamıyorum burdada bi arkadaşın konusu sabitlenmiş onu okudum ama, 2016 konusunu olduğu için resimler ile anlatım tam olarak gözükmüyor neyi indirip nasıl yapıcam birisi yardımcı olursa sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Merhabalar,

Bence kali yerine parrot kullanınız. Aynu şekilde aynı toollar mevcut ayrıca daha stabil. Kurulumuna gelirsek, https://parrotlinux.org/download-security.php buradan en solda ki bolum de ki linkten indiriniz yani Live+Installer ISO kısmını indiriniz. Buradan iso dosyası indirmiş olacaksınız. Indirdikten sonra Vmware'yi açarak Home bölümünden New kısmından sanal makineyi kurmaya başlayacaksınız.

Santido

Üye
17 May 2018
74
0
Neptün
Merhabalar,

Bence kali yerine parrot kullanınız. Aynu şekilde aynı toollar mevcut ayrıca daha stabil. Kurulumuna gelirsek, https://parrotlinux.org/download-security.php buradan en solda ki bolum de ki linkten indiriniz yani Live+Installer ISO kısmını indiriniz. Buradan iso dosyası indirmiş olacaksınız. Indirdikten sonra Vmware'yi açarak Home bölümünden New kısmından sanal makineyi kurmaya başlayacaksınız.

Teşekkür ederim deneyeceğim onuda.

Kali'yi yükledim konu cözüldü kilitleyebilirsiniz iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.