İso Dosyasını 2 Parça Halinde Nasıl Yazdırabilirim.

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Merhaba Arkadaşlar Elimde Bir Oyunun 5.6 GB Boyutunda İso Kalıbı Var.
Bunu 2 Parça Halinde En Kolay Nasıl Yazdırabilirim.

Bilgisi Olan Varsa Eğer Şimdiden Çok Teşekkür Ederim.
Yorumlarınızı Bekliyorum.

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
1 ) dosyaları kendin parçalarsın. mesela 3 gb bi yere 2 gb bi yere şeklinde. sonra onları hdd de birleştirir kurulumu yaparsın.
2) winrar ile oyunun imajını 4.5 gb olacak şekilde ciltlere ayırırsın. sonra da o ciltleri 2 ayrı dvd ye yazdırırsın.

vs. vs..

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
1 ) dosyaları kendin parçalarsın. mesela 3 gb bi yere 2 gb bi yere şeklinde. sonra onları hdd de birleştirir kurulumu yaparsın.
2) winrar ile oyunun imajını 4.5 gb olacak şekilde ciltlere ayırırsın. sonra da o ciltleri 2 ayrı dvd ye yazdırırsın.

vs. vs..

Benim Yapmak İstediğim Bu Oyunu 2 Dvd Haline Getirmek İmajlı Otomatik Kurulum Olması.
Net Cafeden Aldığım Bir Oyun'u Boyutuna Göre Otomatik Kurulumlu 2 DVD Haline Getiriliyor.
DVD1 DVD2 Şeklinde.

Arşivle Yaptım Ama Boyutlarda Azalma Oldu Ve Dosya Zarar Gördü.
CD Burner XP Proğramı Bile Olmadı.

Herhangi Bir Yolu Vardır Mutlaka.

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Elimizde Bir Oyun Var.
Bunu Arşivlemeden autorun'lu 2 DVD Haline Getirmemiz Lazım

Arşivle Dediğiniz Gibi Yaptım Ama Otomatik Kurulumlu 2 DVD Halinde Yapmak Amacım.
Demon Tools Olmadan Bilgisayara Taktığımızda Kurulması.

Son düzenleme:

nefestoo

Uzman üye
18 Ocak 2010
1,044
0
Microsoft
Verdiğiniz Bilgiler Ve İlginiz İçin Çok Teşekkür Ederim.

SFX Dosyası Yaparken Depolama Ve 4.481 İle 2'ye Bölmemde Sakınca Olmaz Deyilmi.
Yaptıktan Sonrada Verdi Diski Olarakmı Yoksa İmaj yada İso Dosyasını Yazdırma Seçeneğini Kullanmalıyım.

0x00

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Ocak 2011
7,959
8
sfx'i bölersen sorun olmaz. 1. dvd yi açtıktan sonra 2. dvd yi takmanı ister. vs..
o dosyaları veri diski olarak dvd'lere yazdıracaksın.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.