İSO Uzantılı Dosyaları CD/DVD'ye Yazdırma

INFeRNaL

Özel Üye
22 Nis 2009
6,516
1
Mersin
İSO Uzantılı Dosyaları CD/DVD'ye Yazdırma


:)

İSO Uzantılı Dosyaları CD/DVD'ye Yazdırma

0018me.jpgÖncelikle açılan nero seçeneklerinden "Kopyala ve Yedekle ve ardından "Kalıbı Diske Yazdır"
seçeneğini seçiyoruz.

0029gb.gifKarşımıza açılan pencerede Öncelikle .iso dosyalarımızın bulunduğu dizine gidiyoruz. Ardından Dosya Türü bölümünü açıyoruz ve "Kalıp Dosyaları" Seçeneğini işaretliyoruz. İşaretleme sonunda .iso dosyalarınız görünecektir. Cd'ye yazılacak olan .iso dosyamızı da seçtikden sonra "Aç" diyerek bir sonraki pencereye geçiyoruz.

0037xv.gif


Ek bilgi : Yazım Hızı bölümünü CD-RW olarak görmek fakat o işaretli şekilde algılamamak gerekmektedir. Cd üzerinde Yazan yazılar okunmalı ve cd'nin desteklediği hız bilinmelidir. Seçim daha sonra yapılmalıdır...

0045xm.gif


İleri Bölümü seçildikden sonra .iso dosyamız cd üzerine yazımı başlayacaktır.

0058rq.gif


Tamamen yazım işlemi tamamlandıkdan sonra açılan küçük pencereye "tamam" diyoruz. Tamam butonuna basıldıkdan sonra sol alt köşede ki "Dur" simgesi "Bitti" olarak değişecektir. Bizden" Bitti" butonuna basmamız beklenecektir.

Artık dosyanız kullanılır haldedir...:)
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.