israil ile savaşa ne dersin MİSTER?

SiBERBORDO

Katılımcı Üye
15 May 2011
356
2
kâlû beladan
Laga luga, boş zırva

Suriye ile savaşmış, peh peh peh

Suriye den gelen top mermileri - ki ben hâlâ bunun sistemin vatanımızdaki resmi kadroları tarafından yapıldığı inancındayım ( düşünsene esad hem muhaliflerle uğraşmaktadır hem de başka bi devlete saldırmakta ,ne için yıkımına hız katmak için mi).

Dört evet 4. Dört vatandaşımız "şehit" ama onlara göre de bu böyle.

3 -5 mehmet için meclisi toplamayan ama ancelina gelince hazırola geçen insanlar şimdi 4 -5 vatandaşı için savaş mı çıkartacak ,bana hiç samimi gelmedi.hadi öyle diyelim

İSRAİL SENİN 9 VATANDAŞINI KATLEDERKEN NİYE HİDDETİN VAN MİNÜTS SÜRDÜ ???

O zaman israil e savaş açalım desen kaç kişi hayır diyecekti?

Haa bi de şu bombalar niye 900 kilometrelik suriye sınırında sadece 3 km mayından. temizlenmiş arazinin olduğu bölgeye düştü, herhalde ordan 2 -3 topu karşıya geçirip kendi atmamıştır onları diy mi??

Eminim fark etmişsinizdir, bu çıkan isyanlar haritada hep belli bölgelerde ve sanki noktaya doğru geliyo gibi libya tunus mısır suriye, ırak zaten tamam geriye safı belli olmayan kim kaldı. Yakında bunları haberlerden izlemeyeceğiz belki ha? Bunları ilk akla gelen siyasi partiye değil hepsine yazıyorum herkese yazıyorum yanlış giden birşeyler var!

Peki ne yapacağız?

Bence biraz düşünün, artık düşünün

HÂLÂ YAPABİLİYORKEN...

( konuyu teröre lanet bölümünde açtım çünkü bu resmi ellerle yapılan bir terör olmaya başladı ve TERÖRÜ LANETLİYORUM! ) :diablo

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Çok değil 1 yıl önce birlikte tatil yapıyorlardı kardeş esad la..Emir büyük yerden gelince kardeş esad oldu mu sana kalleş eset..Çünkü öyle istedi bopun başkanı ve onayladı eşbaşkanı. Hamdolsun.

emre46zade

Yeni üye
6 Eki 2012
26
0
KAHRAMANMARAŞ
BANADA SAÇMA GELİYOR HEM SURİYE İÇ SAVAŞTA HEMİDE DIŞ SAVAŞAMI GİRCEK GÜLDÜRME BENİ DERİM ONALARA :d BU İŞDE BİR İŞVAR ben söylim suriyenin böyle birşey yapması için bence nükler bomba yada daha ii bir gücü olması lazım diyorum bana katılan.

SiBERBORDO

Katılımcı Üye
15 May 2011
356
2
kâlû beladan
Çok değil 1 yıl önce birlikte tatil yapıyorlardı kardeş esad la..Emir büyük yerden gelince kardeş esad oldu mu sana kalleş eset..Çünkü öyle istedi bopun başkanı ve onayladı eşbaşkanı. Hamdolsun.

burda dediğini one minüt sonra inkar eden birini konuşuyoruz ve yanında muhalefet var...

artık mecliste her perdede değişik şeyler görüyoruz...

terörist vuran jöh timini cinayetten içeri atan ülkemde halk sindirilmiş ve sesi kısılmış...

halktan %60 hayır alan tezkereyi birileri cebren kabul ettiriyor...

artık sözün en iyisi bir dehanın sözleridir;dinleyelim

Ey Türk gençliği ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.