Israil sitesinde açık buldum bir şey yapsam başım belaya girermi ?

titanzed

Yeni üye
31 Mar 2019
2
0
Merhabalar arkadaşlar bir sorum olucaktı bir israil sitesi buldum spor falan ile iligli anladığım kadarıyla bir spor fedarasyonu yada artık herneyse işte adamlarla çok pis uğraşasım var ama bir sıkıntı çıkar diye korkuyorum.2 açık buldum dom xss bide error-based sql veritabanını falanda aldım bi bakayim ne varmış falan diye çok bişi göremedim. tabi ayrıntılı baksam bulurum elbet bişilerde aklıma dediğim gibi bu soru takıldı ne yapayim sizce ? adamları uyarayimmi maille falan yoksa uğraşayimmi siteyle bir sorun çıkarmı arkadaşlar sizce ?

sanırsam site uzak doğu spor federasyonuymuş

Moderatör tarafında düzenlendi:

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
4
211
ARS3F
Eline sağlık ben uğraş derim iyi bi index basılır ama bela konusunu bilemeyceğim
Allaha emanet

Rayea

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
440
0
Eğer site İsrail için önemliyse başın belaya girer

Takisik

Kıdemli Üye
28 Haz 2015
2,704
2
taki.php
başına bir bela gelmez merak etme istediğin gibi takıl admin paneline erişim sağla. shell yedirmeye çalış vs. uğraş biraz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.