İşte Gerçek Virüs SadeCE bİR BAKIN

bayxekici

Yeni üye
12 Ağu 2007
2
0
Kayseri
Yapacak arkdasım olsa yaparım onun bilgisayarına ama ben arkadaslarım bu zararı veremem yinede saol Bır gu dusmanım olursa ona yaparım bunu:diablo

dj fb

Yeni üye
13 Nis 2007
14
0
benim ablamın bilgisaarına resim olarak atmıslar format atamıyorum sistemi geri de yuklemio acaba ne yapabilirim bunun panzehiri ne lutfennn

clark015

Katılımcı Üye
24 Haz 2007
479
6
31
wwW.TuRkHacKtEam.oRG
dj fb arkadaşım parçaları değişecek :D ama belki format olur hiç denemedim genellikle msn mi kıranlara yapıyorum sizde sinirlendiğiniz arkadaşınıza yapın :D

biohazard

Üye
7 Ocak 2007
115
1
arkadaşlar yapmayın saçma bişiy gerçekten pcye 1 kere reset atacak başka bir işlevi yok ki resmen işkembeden sallanmış bide gerçek virüs diyorlar kolay mı gerçekten bir virüs yazmak bu mudur yani? antivirüsler dikkate almayacak ya da çöm bir kod olduğundan direkt olarak tepesine bincekler:D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.