İşte Hitlerin Ordusu

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
almanya amerikanın bu günkü halini alırdı.. 3 milyondan fazla türk almanyada çalışma imkanı bulamazdı yahudiler şimdi sudan sebeplerle binlerce kişiyi katledmezdi bence dünyanın hali daha ii olurdu..

adamın tek amacı yahudileri silmekti keşke başarabilseydi..
 

HaniBaLL

Katılımcı Üye
18 Ağu 2006
607
2
35
Amasya
Hitler i Bir katil olarak hiç sevmem ama 1 insan olarak düşünürsek adam 1 deha arkadaşlar. Bu adam 1. dünya savaşı sırasında 1 erdi savaş bittiğinde ise 10 başı idi adam aradan geçen kısa zamanda neler yaptı hesap edin orduya bakın be hll olsun. ama yinede fatih sultan mehmet in istanbul u kuşatan ve ya yavuz un büyük sahrayı geçen ordusundan daha ii olduklarını düşünmüyorum... Tüm yahudilere Ölüm Gaz Odaları Onlar için Yapılmış En Güzel Yerlerdi !!!!!!!!!
 

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
372
WORLD
vallaha 3333 dediğin gibi keşke yaşasaydı da 1 tek yahudi bile kalmasaaydı dünyada
 

KaRa_HiL@L

Katılımcı Üye
19 Şub 2006
448
13
VaTaN BeKÇiSi
Adolf hitler bende filimi var adam Arık Ruslar berline kadar gelince Kendisi,Karısı ve hatta çok sevdiği köpğini bile Rusların eline geçmesin diye vurmuştur tabi kendinide.Gururu Pek olan bi adam
 

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
45
Little Town.
2. dünya sawaşından sonra zaten almanya sıfırlanmıştır yetişen profesörlerin hepsi yeni nesildir adam reşit herkezi asker yapmış kii..
 

black shark

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
413
5
bu adam kendi ırkına bile acımazmış yakışık lı erkekleri ve güzel bayanları bir kenara alıp diğer insanları acımadan öldürürmüş
sonunda da kendi kendini öldürmüş
 

ilhami25

Yeni üye
16 Ocak 2007
32
0
kim ne derse desin hitler bi soykırım yapmıştır bu ortada fakat kendisi kişilk olarak bir devletin başına geçebilecek en iyi kişidir çünkü almanyanın şu anki durumunda çoğu kişi sanayileşme devrinde ki atağını gösteriyor bense hitleri
 

TuT@NK@M0N

Uzman üye
3 Tem 2006
1,288
5
ARKADAŞLAR Adolf hitler BENCE KUR'AN DADA GEÇİYOR BİLMEM OKUDUNUZMU İSRA SURESİ 3,4,5 AYETLER İSRAİL OGULLARINA GELEN FELAKETLERDEN VE GELECEK FELAKETLER ARASINDA SÖYLE BİR AYET (SİZLERİ HARP EHLİ BİR TAKIM EVLERİN ARALARINDAN TOPLAYARAK KALT EDECEK) BUNUDA HİTLER YAPTI VE SONRA (SİZLERE OĞULLARLA DESTEK VERECEĞİZ YİNE BÜYÜYECEKSİNİZ MECİTLERE GİRECEKSİNİZ YER YÜZÜNDE FESATA KALKIŞACAKSINIZ BU SEFER SİZLERİ MÜSLÜMAN HARP EHLİ BİR TAKIP TAMAMEN BİTİRECEK.) BURADA İLK OLARAK GELEN HARP EHLİ BİR TAKIM MÜSLÜMAN İBARESİ YOK FARK ETTİNİZMİ İŞTE ARKADAŞLAR BEN BU KANIYA VARDIM.
YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.
 

the-magic

Yeni üye
20 Ocak 2007
13
0
adi: Adolf Hitler.

Dogumgunu: 20 nisan..

Yani Hz. Muhammed s.a.s ve Hitler ayni dogum tahrihde dogdular..
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.