İŞTE SİZE MÜKEMMEL BİR MASA ÜSTÜ DAHA ...GeNeRaL...

GICIKX

Uzman üye
2 Ocak 2007
1,074
8
bu programın en önemlı ozellıgı hiç bir bellek ve işlemci kullanmamasıdır yanı bu su demektirki pc nizi hiçbir sekılde kasmıcaktır ...sisteminizde bu tür bir masa üstü olması bence cok mantıklıca ayrıca programı kurduktan sonra caps lerdeki temaları secebılırsınız...kolay gelsin.


not: dosya boyutu sadece 5.43 mb.


https://tik.lat/fztR9
 

egost

Üye
26 Eki 2008
71
0
ankara
bu nedir kardeşim pek güvenilmez böle şeylere aman dikkaat arkadaşlarlar burası hack sitesi adımınızı dikkatli atın bence
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.