İstedigin Alanda Kullanabilecegin bir taktik / lGoldStrokel

5 Ocak 2013
101
0
C:\WINDOWS\system32\
Selamün Aleyküm
السلام عليكم
Arkadaşlar Sizlerle eskiden kullandıgım ve Çok fazla hack yaptıgım bir yöntemi paylaşmak istedim. Şimdi ben örnek olarak Metin2 Üzerinden Anlatım Yapacagım siz kendinize göre uyarlaryın.

İlk olarak bize Metin2 de +60 Bi Hesap Lazım.
Bir miktarda İtem Tabiki car bos olmamalı.
Hesabı Yeni satın aldıgımızı söylüyerek Saglam adamlarla muhabbet kuruyoruz. Tanısma Faslı Falan filan.

Adamla Muhabbetimizi adamın ilgi alanına yönelerek devam ettiriyoruz.
En basit eskiden Knight Online Oynuyorsa .
bende oynuyordum Hangi sw deydin nerden falan derken muhabbete dalıyoruz.

Hesabımızı bir Poke ile beraber kullandıgımızı yani bir ortagımızın oldununu soyluyoruz.
Genelde Onun Hesapta oldugunu hesabı onun kastıgını sizinde nakit yatırdıgınızdan bahsediyoruz.
Ve adamdan Çaktırmadan mail adresini alıyoruz.
Mail den Konusalım şeklinde.
Adamın mail adresini aldıktan sonra.
Metin2 icin bir fake olusturuyoruz kendimize ve 1 adet gmail hesabı alıyoruz.
Metin2CustomerService Gibi bi tarzda.
Simdi Güzel bir yalan uyduruyoruz.
Örnek olarak: Sevgili **** ( adamın oyundaki adı gelecek **** kısmına) . Aşsagıyada bu 1000EP ile hangi itemleri alabilecegini yazıp bi kısıtlama atarsanız daha inandırıcı olur.13.01.2013 Tarihinde Yapılan çekiliş Sonucu 1000 Ejderha Parası kazanmıssınızdır
Onun Altınada Fakemizin Linki Hediye 1000 EP nizi hesabınıza aktarabilirsiniz Tarzında
Dikkat:
Fakemizi sonu xp3.biz com.nu tr.gg gibi sitelerden olusturmayacagız. Çünkü direk Ben fakeyim diye göz kırpar adama .
bunun için freepremiumdomain bu site 9 Referans Karşılıgı .com .net .org uzantısı verecek bize.
9 Tane Hesap Acmamız Gerekiyor biraz zor ve sıkıcı ama inandırıcılık icin oldukca önemli.
9Referansı actıktan sonra .org uzantılı bir domain alıyoruz.
Metin2 nin adresi metin2.org seklinde cünkü.
Fakemizi Bu Siteye Upload Ediyoruz. Ve en son olarak şu şekilde oluyor fakemiz.
Sevgili ***** 13.01.2013 Tarihinde Yapılan çekiliş Sonucu 1000 Ejderha Parası kazanmıssınızdır Burdaki metini ne kadar uzun tutarsak o kadar inandırıcı olur. onun icin uzun bir metin yazın .

Şimdi Fakemiz Tamam adama msn actırıyoruz ve kendimizde msne giriyoruz.
Adamla Tam muhabbete dalmısken Gmail Üzerinden Bir mail atıyoruz Mail konusu Metin2Hediye vs. olabilir
Asagıdada uzun bir metin ve linkimiz var.
Onun En alt kısmına ise
<LI class=first>© 2006 YMIR Entertainment Co., Ltd., Published by Gameforge 4D GmbH. All rights reserved. All trademarks are the property of their respective owners. <LI class=impressum>Kurumsal Ş&K
Veri Gizliliği/Korunması

Bu tarzda bir yazı atmamız daha inandırıcı olur.
Adam Maildeyken Sag tarafta yeni mesaj aldıgını ve bunun m2 den oldgunu görünce büyük ihtimalle acar.
Şimdi bu adamın Sifre Ve pass ını aldık geriye kaldıki bizim soydugumuzu caktırmamak . ilk olarak itemleri baska bir cara aktarıyoruz ve Adama hiç soguk davranmıyoruz hesabının soyuldugunu soylediginde moralimiz bozuk gibi davranıyoruz hatta adama bir miktar item bile veriyoruz benim kullanmadıklarım bunlar şeklinde..

Benim bu yöntemim cok işime yaradı umarım sizinde işinizi görür.
Belki anlatımda hatalar olabilir kusura bakmayın iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.