İstediğin Uzantıda Ücretsiz Alan Adı Al!

Locasi

Üye
14 Haz 2019
110
0
hocam domaini onaylamaya çalıştığımda hata veriyor yani ne mail geliyor ne de sayfa açılıyor yardım ?

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
336
Localhost
Elinize Sağlık Hocam

Teşekkür Ederim

İninal sanal kart olmuyor başka nasıl yapabilirim?

Dediğim Gibi Ben Denedigimde Sorunsuz Almıştım, Sorun Başka Şeyden Kaynaklı Olabilir.
Farklı Bir Kart Kullanmayı Deneyiniz Veya Yeniden Almayı Deneyiniz.

Ben dediğiniz gibi yaptım domaini aldım ama, online bölüme girdiğimde orda gözükmüyor, web site nasıl düzenleme yapacagım nasıl ns degişecegim yardımcı olur musunuz

Domaini Aldıktan Ve Gelen Mailleri Onaylandıktan Bi Süre Sonra Açılacaktır.
Açılınca Sitenize Tema Yükleyebilir Veya Editleme Yapabilirsiniz. Ns Adresini De Domains Kısmına Girip Alta İndikten Sonra NameServer Kısmından Ayarlayabilirsiniz.

hocam domaini onaylamaya çalıştığımda hata veriyor yani ne mail geliyor ne de sayfa açılıyor yardım ?

1 Defa Mail Geldiyse Yeniden Göndermiyor Sanırsam İlk Gelen Maili Onaylayın. Gelen Diğer Mailleri Kontrol Edin, Onaylanacak Olanları Onaylayın. Akabinde Açılacaktır.

nasıl ftp bağlantısı kurabilirim?

Hizmet FTP Hesabı Desteği Vermiyor. Kendi Hosting Hizmetinizin NS Adreslerini Yönlendirerek Domaini Kendi Hostinginize Baglayabilir Ve Kendi Hostinginizin FTP si İle Siteye Bağlanabilirsiniz.

Son düzenleme:

canskld

Üye
25 Şub 2019
168
6
none
2021 de bizim hesabimizdan para cekmiyecek değilmi ? Yani bu bize veren 1 yıllık süre bitince ne olacak ?

WronQExecutive

Uzman üye
21 Kas 2015
1,440
5
UNDEFINED
Bazı scriptler freehosting gibi siteler de çalışmıyor ücretsiz ve sağlam olan bir site varmı bildiğin.? sorun adres yüzündenmiş hallettim.

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Bir tane tema ayarladım silmek istiyorum ama nereden sileceğimi bir türlü bulamadım
X-Code

Son düzenleme:

iscorpix

Kıdemli Üye
10 Eyl 2012
4,378
12
Konu için teşekkürler ancak bedava peynir fare kapanında olur. Bir sonraki yıl yenilemek istediğinizde karşınıza olması gerekenden fazla bir ücret çıkarılır. Emek vermek istediğiniz projeleri bu şekilde reglenen domainlere kurmayın. Aldığınızda 60 sonra transfer kilidini açıp başka firmaya taşıyamazsınız, transfer işlemi yapamazsınız. Bu gibi durumları da göz önünde bulundurun.

MendeburMarul

Katılımcı Üye
17 Haz 2020
659
0
Andromeda
16 tane domain aldım. yahoo ip ban atma ltf :) aynı zamanda güzel konu. zaten biliyordum, konuytuda açacaktım ama birileri benden önce davranmış:(

Logictee

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
687
2
root.exe
4 kere kayıt oldum, 4'ünde de dashboard sayfası gelip yükleniyor diyor ve sürekli yenileniyor. My Services'e girilmiyor.

X-Code

Uzman üye
19 Mar 2019
1,855
336
Localhost
payment methods dan ödeme yöntemini kaldırdım benden bir ücret talep edemezler değilmi ?

Ödeme Yöntemi Olarak Herhangibir Şey Kayıtlı Değilse Çekemezler.

Hocam bende Claim vs çıkmıyor Dashboardda kaçırdık sanırım.

Hmm, Süresi Bitmiş Olabilir. Genede Yeniden Deneyebilirsiniz.

Bir tane tema ayarladım silmek istiyorum ama nereden sileceğimi bir türlü bulamadım

X-Code

Nereden Silinecegini Bilmiyorum Lakin Temayı Editleme Kısmını Biraz Kurcalayiniz. Veya Domaini Kendi Hostinginizin NS Adresine Yönlendirip Kendi Hostinginizden FTP ye Bağlandıktan Sonra İlgili Tema Dosyalarını Kaldırabilirsiniz. Daha Sonrasında İsterseniz NS Adreslerini Tekrar Default NS Adreslerine Yönlendirebilirsiniz.

Konu için teşekkürler ancak bedava peynir fare kapanında olur. Bir sonraki yıl yenilemek istediğinizde karşınıza olması gerekenden fazla bir ücret çıkarılır. Emek vermek istediğiniz projeleri bu şekilde reglenen domainlere kurmayın. Aldığınızda 60 sonra transfer kilidini açıp başka firmaya taşıyamazsınız, transfer işlemi yapamazsınız. Bu gibi durumları da göz önünde bulundurun.

Dediğim Gibi Bu Hizmet 1 Yıl Geçerli 1 Yılın Sonunda Bitiyor. Sürekli Olarak Kullanmak İçin Dediğiniz Gibi Uygun Değil.

16 tane domain aldım. yahoo ip ban atma ltf :) aynı zamanda güzel konu. zaten biliyordum, konuytuda açacaktım ama birileri benden önce davranmış:(

Teşekkür Ederim.

Emek var emegınıze saglık

Teşekkür Ederim.

hala oluyor mu yeni hesap açıp deniyorumda olmuyor

Şuanda Çalışıyor mu Yoksa Süresi Doldumu Bilmiyorum. Lakin Nerede Hata Aldığınızı Paylaşırsanız Yardımcı Olmaya Çalışırım.

Kart bilgilerini girdikten sonra hata oluşuyor

O Hata Oluyor Evet. Hatanın Sebebi Gelen Mailleri Doğrulamamaniz. Gelen Mailleri Tek Tek Kontrol Ediniz. Doğrulama İsteyenleri Tek Tek Doğrulayıniz. Akabinde Kısa Bir Süre Sonra O Hatayı Vermeyecektir.

Teşekkür Ederim.

4 kere kayıt oldum, 4'ünde de dashboard sayfası gelip yükleniyor diyor ve sürekli yenileniyor. My Services'e girilmiyor.

Bu Hatayla Bende Karsilasmistim Sanırım. Çözümü İcin Tarayıcınızın Çerezleri ni Temizleyip Hesabınıza Tekrar Giriş Yapınız. Sonrasında İşlemlerinize Devam Ediniz.

Güzel Yorumlarınız İçin Teşekkür Ederim :)

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.