İSTEDİGİN Zaman Pc Kapansın - PCKapatıcı

darkroot

Yeni üye
16 May 2016
42
0
Beyler Yeni Program İstediginiz Zaman PC Kapanacak . Bu Sefer Resim Ekledim

Özellikler:

1- Süre Sınırlama İstedigin Zaman Kapanır:trl
2-CMD Tema Verme Kodlarıda Mevcut Renk Ve Hack CMD sine Benzetme Var :diablo :woott

REsim :
nrjV6l.png

Link : Dosya.tc - cretsiz, Hzl ve Kolay Dosya Paylam

Virüstotal : https://www.virustotal.com/tr/file/77236a98227a82d416f9bbeefa76f06efca41775a94ed21e1313d3c4d59009fe/analysis/1465663693/

CODER : DARKROOT ... ... ...

Son düzenleme:

harribarri14

Katılımcı Üye
23 Haz 2015
577
0
-EVREN-
Dostum sen kopyala yapıstır yapmıssın programı :D gene ellerine sağlıkda bu geliştirlebilir texboxlara girilen sayıı bi değişkene atıp otomatik cmd yapsın işi mesela cmd.argumet(R"shtudown"+$sayı) Olabilir hangi dilde yazdıgın bilmediğimden c# örnek verdim

KaraPapak36

Katılımcı Üye
28 Nis 2016
657
1
Arkadaşlar bunun için benim programımı indirip kullanabilirsiniz
LİNK: ozcanozaltin
Bu adresden ndirin ve kullanmaya başlayın tamamen temiz ve virüssüzdür istediğiniz zaman kapatıp istediğiniz zaman yeniden başlatım ve hatta istediğiiz zaman uykuya alabilirsiniz. Tabi avantajlarımız bu kadar değil istediğiniz zaman boyunca bilgisayarınızın uyanık kalmasını da sağlayabilirsiniz tamamen ücretsiz ve kuruluma ihtiyac duymayan yapısı ile bu program bi harika
Programım hem türkçe hemde ingilizce dil desteği de sağlamakda bu da kulanımının kolaylıklarında bir tanesi
Arkadaşlarınıza da tavsiyede bulunursanız sevinirim

800bf2_b74ea0c31d3d4147819678df762769b6.png

VirüsTotal Sonucu İçin: TIKLAYIN

Son düzenleme:

KingSton666

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Nis 2016
9,813
106
26
Ankara
Yararlı Konu Teşekkür Ederim. Emeğine Sağlık Tabii Alıntı Aldıysan Konuda Alıntı Diye Belirtmen İyi Olur.

'AnTiM00N

Kıdemli Üye
19 Şub 2016
4,808
3
Arkadaşlar bunun için benim programımı indirip kullanabilirsiniz
LİNK: ozcanozaltin
Bu adresden ndirin ve kullanmaya başlayın tamamen temiz ve virüssüzdür istediğiniz zaman kapatıp istediğiniz zaman yeniden başlatım ve hatta istediğiiz zaman uykuya alabilirsiniz. Tabi avantajlarımız bu kadar değil istediğiniz zaman boyunca bilgisayarınızın uyanık kalmasını da sağlayabilirsiniz tamamen ücretsiz ve kuruluma ihtiyac duymayan yapısı ile bu program bi harika
Programım hem türkçe hemde ingilizce dil desteği de sağlamakda bu da kulanımının kolaylıklarında bir tanesi
Arkadaşlarınıza da tavsiyede bulunursanız sevinirim

800bf2_b74ea0c31d3d4147819678df762769b6.png
Senin programinmi? Madem senin neden İngilizce ?

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]
Bence Şöyle Yapmalıydın Pythonda;

Kod:
import os

sn = input("Bilgisayarın Kapanmasını Kaç Saniyeye Ayarlamak İstersiniz : ")

os.system("shutdown -s -t %s"%(sn)

print("\nBilgisayar %s Sn Sonra Kapanacaktır !!!"%(sn))

os.system("pause)

darkroot

Yeni üye
16 May 2016
42
0
#virüstotal eklendi alıntı degildir %100 benim yapım kodlama dili c#

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.