İstediğiniz APK dosyaları (crack,premium,unlocked) atıyorum

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
başlıkta da belirttiğim gibi istediğiniz bir uygulamayı söylüyorsunuz, bende size yolluyorum konu altından. İyi forumlar :)

Evilseed

Uzman üye
4 Haz 2014
1,041
0
nerden bulduğunu veya nasıl yapdığını yazsaydın ya :D NOT:Çalışan Spotify Premium varsa yolla

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
Spotify crackliuygulamayı attım size, istediğiniz çevrimdışı dinleme moduysa şuan o yok.ama şöyle bi program var apk olarak spotify'daki tüm müzikler ve daha fazlası var. tasarım ve iç şekil olarak 1'e 1 spotify ve tamamen ücretsiz
MusicAll buradan indirebilisin.
@Schiophrene buyur kardeşim https://yadi.sk/d/LjA76M-tkmYeb

fanatic.ahmet

Yeni üye
8 Ağu 2009
13
0
Gördüğüm en gereksiz ve saçma konu.
İstediğiniz full apk vs varsa googleye istediğiniz uygulamanın sonuna ''full apk'' yazın arayın indirin.

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
o istediğin iki oyunun botları var onları kullanabilirsin online oyunda modlu apk isteyecek durumdaysan o senin acizliğin. @fanatic.ahmet ben sadece yardımcı olmaya çalışıyorum herşeyin crack'li hali patch'li hali kolay kolay bulunmuyor. İngilizce kaynaklarda olmayan ama çin , arap kaynaklarında bulunan bir çok uygulama var ki zaten onlarda aramalarda çıkmıyor. Dil bilgim olduğu için yardımcı oluyorum bende. Madem gereksiz konu, konuya zıplamayıp dahil olmazsın.

17 Nis 2015
53
0
Kardeşim whatalerti premium yaparsan çok makbule geçer ya gerçekten, internette hangi siteden aradıysam hepsini indirdim denedim hiç biri premium değildi. Kolay gelsin :)

Calling

Üye
24 Nis 2015
109
0
Amasya
o istediğin iki oyunun botları var onları kullanabilirsin online oyunda modlu apk isteyecek durumdaysan o senin acizliğin. @fanatic.ahmet ben sadece yardımcı olmaya çalışıyorum herşeyin crack'li hali patch'li hali kolay kolay bulunmuyor. İngilizce kaynaklarda olmayan ama çin , arap kaynaklarında bulunan bir çok uygulama var ki zaten onlarda aramalarda çıkmıyor. Dil bilgim olduğu için yardımcı oluyorum bende. Madem gereksiz konu, konuya zıplamayıp dahil olmazsın.

Botlar işe yaramıyor ki?

Apkdan değişiklik yapıp sonra serverdan istediği veriyi alanda var ama apk deyip geçme

quarex57

Uzman üye
20 Eki 2012
1,749
45
Dünya
telefonum daha rootlu bile degilken nasıl lucky patcher kullanayım ? ilk önce terbiyeni takın. rütbe olarak değil insan olarak bakıyorum. 4 ayrı kaynak var elimin altında +500.000 modlu apk var . hepsinin olacağını da iddia etmiyorum varsa atarım.

drag racing unlocked apk : https://yadi.sk/d/s2p2gX2Lkz4Dm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.