İstediğiniz Hesapları Hackleyin[Hulu,Minecraft,Spotify]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hiedler

Üye
8 Ocak 2017
125
0
Naziland
Peki eline sağlık herşey güzel fakat bir sıkıntı var şimdi biz bu hesapları çalıyoruz ama şöyle bir sorun var misal bir instagram hesabı çaldık farklı bir ülkeden çaldığımızdan direk hesap doğrulamaya atıyor buna nasıl engel olabiliriz ?

Aso1

Kıdemli Üye
19 Ağu 2016
2,680
0
Bilecik
Peki eline sağlık herşey güzel fakat bir sıkıntı var şimdi biz bu hesapları çalıyoruz ama şöyle bir sorun var misal bir instagram hesabı çaldık farklı bir ülkeden çaldığımızdan direk hesap doğrulamaya atıyor buna nasıl engel olabiliriz ?

1.Hesabın Hangi Ülkeye Ait Olduğunu Bul

2.Vpn Aç ve Hesabın Ait Olduğu Ülkeye Bağlan

3.Doğrulamaya Düşmez Kendi E-Posta'nı Yazabilirsin Artık

Son düzenleme:

Emre160703

Kıdemli Üye
12 Haz 2016
2,101
0
Localhost
Konu sahibini kötülemek gibi olmasın fakat öm yoluyla ulaşıp combolist istedim bana youtubeden izle dedi ve bunun öncesinde teşekkür talep etti..

iog

Yeni üye
8 Eyl 2016
8
0
Eline sağlık çalışırsa bende YT'de çekiliş yapar veya arkadaşlarıma dağıtırım hesapları :)

EDİT: Arkadaşlar bende üst sürümler çalışmadı sizdede böyle olacağını düşünüyorsanız 1.3 sürümü indirin derim. Hepsini tek tek denedim fakat bir tek 1.3 çalıştı. :)

Son düzenleme:

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Videoyu da ayrıca izledim ama sanırım burada çalma işlemi yapmıyor sadece çalınan hesapları deniyor ki bu da gerçekten yararlı bir program.

Lejyon

Üye
20 Ara 2008
205
0
istanbul
Bir kaç tane kullanıcı adı ve şifre buldu giriş yapmak istediğimde şüpheli bir giriş tespit edildi diyor, sanırım doğru işlem yaptım veya yapamadım sonuç itibari ile bu da bir şeydir teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.