İstediğiniz İnstagram Hesabını ÇALIN! - Sadece Shop ile.

mrparker

Üye
19 Nis 2015
74
0
Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Shop yeteneği ile nasıl hesap çalınır anlatacağım.

Yapmanız gereken işlem instagram'a form yollamaktır. Yavaştan başlayalım.

1-)https://help.instagram.com/contact/636276399721841

2-)Bu form'a girip, 2. seçenek , Hayır, Evet taklit edilen benim diyip ilerleyin.

3-)Gerekli bilgileri yazdıktan sonra sizden kimlik fotoğrafı ister. Bundan sonrası sizin shop yeteneğinize kalmıştır. Yapmanız gereken bir TC Kimlik fotoğrafı çekmek, isim soyismini çalacağınız kişinin adı ile soyadı yapmaktır. 50-60 K lık sayfalar çaldım böyle. Gerisi sizde THT!

Kimlik shoplarken kimlikteki fotoğrafi da shoplayalim mi?

Moyré

Kıdemli Üye
27 Şub 2013
3,275
1
scrabble.psd
Yaptığınız işlem genellikle attığınız fake kimliği onaylamıyor.
Gidip parody hesaplara denerseniz zaten alamazsınız.
Bunun haricin de böyle konular açarken bütün işlemleri detaylı şekilde anlatın arkadaşlar.

atakan0006

Katılımcı Üye
27 Kas 2010
507
0
Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere Shop yeteneği ile nasıl hesap çalınır anlatacağım.

Yapmanız gereken işlem instagram'a form yollamaktır. Yavaştan başlayalım.

1-)https://help.instagram.com/contact/636276399721841

2-)Bu form'a girip, 2. seçenek , Hayır, Evet taklit edilen benim diyip ilerleyin.

3-)Gerekli bilgileri yazdıktan sonra sizden kimlik fotoğrafı ister. Bundan sonrası sizin shop yeteneğinize kalmıştır. Yapmanız gereken bir TC Kimlik fotoğrafı çekmek, isim soyismini çalacağınız kişinin adı ile soyadı yapmaktır. 50-60 K lık sayfalar çaldım böyle. Gerisi sizde THT!

Kimlik değilde kod gönderip kağıda yazıp öz çekim yapmanız isteniyor diye biliyorum hocam yinede teşekkürler faydalı paylaşım

RagnarXX

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
742
1
AA
Bakalım sahte kimlik oluşturup gönderdik sonucu bekliyoruz :) ne zaman dönüş yaparlar

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Bir gün instagram vs. "salla gitsin" demeyi bırakıp kamu davası açılmasını talep edecek, o gün evrakta sahtecilikten yıllarca hapiste tuvalet temizleyeceksiniz.

Bu ancak karşındaki kişi "hayır asıl Kara Murat benim!" diyerek kendi kimliğini gönderemezse yarar.

hiç güleceğim yoktu ya :puah:puah:puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.