İstediğiniz isimle msn adresi alın

Yazgi

Yeni üye
23 Ocak 2008
1
0
slm ben birr kisinin msn ni hacken edmem lazim bizim arkadasin hanimini rahatsiz ediyor oo msn ni hacken etmem lazim yardim lariniz icin tsk ler yeni kayit oldum ben

burakbet

Katılımcı Üye
12 Eki 2006
285
8
C:\WINDOWS
bunu bilmeyen yok ama yinede saol..ayrıca önemli olan aldıın adresi doğrulamak msnde nick yazamıyosun böyle aldıın maile bide maillerini okuyamıyosun..

muammer_ademi

Yeni üye
7 Ocak 2008
8
0
istanbul
selam kardesler ben denedim ama bir turlu e-posta adresime giremiyorum bana yardim edebilirmisiniz lutfen kendinize iyi bakin cevabinizi bekliyorum

muammer_ademi

Yeni üye
7 Ocak 2008
8
0
istanbul
selam

selam kardesler ben denedim ama bir turlu e-posta adresime giremiyorum bana yardim edebilirmisiniz lutfen kendinize iyi bakin cevabinizi bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.