İstediğiniz kadar worlist oluşturun !!!

hunter58

Yeni üye
23 Tem 2013
25
0
Bu konumda sizlere wordlist programı vereceğim.. ben doğru düzgün bi wordlist ararken maalesef aradığımı bulamadım ve bu programı öğrendim çok güzel bi program 79Gblik wordlist oluşturdum yani çok kullanışlı bir program binlerce hatta milyonlarca şifre oluşturabiliyor özelliklerindede yazığı gibi saniyede 3 milyondan fazla kelime üretir...

Programın ismi: Worldlistmaker V1.0

Özellikleri.

*Büyük ve Küçük harf içerir
*Özel karakterler Ve sayı içerir
*Hangi Karakterleri istiyorsanız tamamını Siz seçersiniz.
*1 haneden 20 haneye Kadar Kelime üretir.
*Son derece hızlıdır. (saniyede 3 milyondan Fazla Kelime Üretir)

Kullanımı :

Kullanımı son derece Basit.

1-İstediğiniz Karakterleri Seçin
2-Kaç Karakter İstediğinizi Seçin
3-Ayaları Kaydet Deyin.
4-Başlat Butonuna basın ve Arkanıza yaslanın.

İndirme Linki: https://app.box.com/s/j92cbyu2s7icwj17yjxx

Buyrun buda Virustotal sonucu: https://www.virustotal.com/en/file/...ccd41240a444922b6121d4c6db0d27221ea/analysis/
Umarım işinize yarar verdiğim program..

Ve arkadaşlar bu tür şifreleri deneme yanılma yoluyla kullanacak bir program biliyor musunuz?Biliyorsanız nelerdir bu programlar...

Başka bir konuda buluşmak dileğiyle teşekkürlerinizi esirgemeyin kendinize iyi bakın...

Alıntıdır

Son düzenleme:

hunter58

Yeni üye
23 Tem 2013
25
0
Saniyede 3 Milyon İddialı Olmuş .
VirusTotal Sonucunu Eklememişsin.
Unutmuşum ya kusura bakmayın ama ekledim şimdi bakabilirsin ... evet 3 milyon yinede bilgisayarın hızına bağlı olarakda değişebilir ama çok iyi bir program tavsiye ederim..

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.