İstediğiniz Kişiyi WhatsApp'tan Takip Edin

DemirBeY10

Üye
30 Tem 2017
239
1
Pasifik
Artık Günümüzde Hemen Herkes WhatsApp Kullanıyor ama bir çoğumuz ise WhatsApp Görünürlüğünü Kapatıyoruz dolayısıyla attığımız mesajlar ulaşıyormu onu dahi bilmiyoruz ve sevgilimiz yada arkadaşımız ben uyuyorum dedikten sonra acaba WhatsApp'damı diye düşünmek yerine bu program sayesinde kafamızdaki soruları kaldıracağız Program oldukça basit bir şekilde çalışıyor
1.Google playden Watson uygulamasını indiriyoruz aşağıda linkini bırakıyorum
2. uygulamayı indirdikten açıyoruz ve adı soyadı yerine takip etmek istediğimiz kişinin ismini yazıyoruz daha sonra numarasını yazıyoruz ve takip etmeye başla diyoruz aşağıda kaydettiğimiz kişi gözükecek ve ordan yeşil bir zil işareti var oraya basıp zili açıyoruz artık takip etmeye başladık

PROGRAMIN İŞLEYİŞİ
program bize takip ettiğimiz kişilerin ne zaman saat kaçta çevrimiçi olmuş ne zaman offline olmuş ne kadar süre online olmuş bu tarz bilgileri sunmakta Anlık rapor kısmındanda detaylı bir şekilde bilgi alabiliriz
NOT: Program bize 1 hafta ücretsiz kullanma seçeneği sunuyor ondan sonra ücret istemekte silip tekrar yükleyip kullanmaya devam edebilirsiniz

LİNK : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.watson.wats
Virus Total
https://www.virustotal.com/gui/url/...7a8588846e11b68acd9fdd74970d9538de2/detection
kkK696

kkKbYv

kkK4zx

kkKMd0

Son düzenleme:
30 Tem 2017
86
0
Küba
Hocam bu program kiminle yazıştığını nerden bilecek öyle bir program oşsaydı paralı olurdu

Moderatör tarafında düzenlendi:

karake

Katılımcı Üye
15 Ocak 2018
716
2
Loading...
Sınırsız yapma ve 2 numara eklemek isteyen arkadaş olursa ödeme merkezi uygulamasını indirsin programın içerisinde var zaten daha sonra onu Lucky peatcher ile cracklesin gönül rahatlığı ile kullanmaya devam etsin :)

xxAbsinthe

Üye
1 Eyl 2014
207
0
Ötüken
Artık Günümüzde Hemen Herkes WhatsApp Kullanıyor ama bir çoğumuz ise WhatsApp Görünürlüğünü Kapatıyoruz dolayısıyla attığımız mesajlar ulaşıyormu onu dahi bilmiyoruz ve sevgilimiz yada arkadaşımız ben uyuyorum dedikten sonra acaba WhatsApp'damı diye düşünmek yerine bu program sayesinde kafamızdaki soruları kaldıracağız Program oldukça basit bir şekilde çalışıyor
1.Google playden Watson uygulamasını indiriyoruz aşağıda linkini bırakıyorum
2. uygulamayı indirdikten açıyoruz ve adı soyadı yerine takip etmek istediğimiz kişinin ismini yazıyoruz daha sonra numarasını yazıyoruz ve takip etmeye başla diyoruz aşağıda kaydettiğimiz kişi gözükecek ve ordan yeşil bir zil işareti var oraya basıp zili açıyoruz artık takip etmeye başladık

PROGRAMIN İŞLEYİŞİ
program bize takip ettiğimiz kişilerin ne zaman saat kaçta çevrimiçi olmuş ne zaman offline olmuş ne kadar süre online olmuş bu tarz bilgileri sunmakta Anlık rapor kısmındanda detaylı bir şekilde bilgi alabiliriz
NOT: Program bize 1 hafta ücretsiz kullanma seçeneği sunuyor ondan sonra ücret istemekte silip tekrar yükleyip kullanmaya devam edebilirsiniz

LİNK : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.watson.wats
Virus Total
https://www.virustotal.com/gui/url/...7a8588846e11b68acd9fdd74970d9538de2/detection
kkK696

kkKbYv

kkK4zx

kkKMd0

Öncelikle ücretsiz 24 saat kullanım sunuyor ve silip tekrar yüklemen işe yaramıyor sistem ıd üzerine çalışıyor lucky patcher ile satın aldığında da kısa süre içinde farkedilip üyelik düşüyor milleti kandırmayın

DemirBeY10

Üye
30 Tem 2017
239
1
Pasifik
Öncelikle ücretsiz 24 saat kullanım sunuyor ve silip tekrar yüklemen işe yaramıyor sistem ıd üzerine çalışıyor lucky patcher ile satın aldığında da kısa süre içinde farkedilip üyelik düşüyor milleti kandırmayın
Ortada bir kandırma yok hocam programı daha 2 hafta önce kullandım 24 saat değildi yeni güncelleme ile böyle birşey yapılmış olabilir sizi neden kandırayım ben hâlâ kullanım süresi 1 hafta sandığım için o şekil yazdım Lucky patcher ile crackleme fikri benim fikrim değil çünkü o şekil denemedim

Son düzenleme:

MemAHaCk

Katılımcı Üye
31 Ocak 2019
499
4
Neptün

Bu Kadar Şeyliğe Gerek Yoktur. İnternette Apk Olarak Full Sürümleri Mevcuttur.

RefetBele

Yeni üye
7 Nis 2019
44
0
Yani Genellikle Bizlerin Değil Kızların İşine Yarar Bu Sevgililerini Kontrol Etmek İçin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.