İstediğiniz numaraya SMS bombası gönderme

erkancan33

Yeni üye
19 Ocak 2019
1
0
no such file diye bir hata alıyorum herşeyi eksiksiz yapıyorum yardımcı olur musunuz acaba bu arada konu yararlı emeğinize sağlık

MLVLM

Yeni üye
15 Şub 2019
4
0
ISTANBUL
Kodların girişini yaptıktan sonra,sizlerde çıkan komutların bende çıkmaması neyden kaynaklıdır acaba?
Ya da github üzerinden yapmamız gereken herhangi bir indirme yükleme vs işlemine gerek var mıdır?

mamo434376

Katılımcı Üye
8 Mar 2019
292
2
İsyanbul
@mamo434376

anlatır mısınız hocam spammer-grabı biraz ? yani bundaki gibi mesajlar değiştirilmiyor mu farkları ne ?

dostum benim dediğim sınırsız mesaj arkadaşın anlattığı kısıtlı ve dikkat edersen mesajlarda doğrulama kodu diyor yani adam bir yerden bişeyler çekiyor değiştirilseydi adam zaten oraya istediğin mesaj bölümü yapardı

bende böyle birşey kodlamayı düşünüyorum c# ile

Moderatör tarafında düzenlendi:

speedynexus

Yeni üye
11 Ağu 2018
19
0
hocam numara kısmında numarayı girmeme izin verilmeden diğer veriler yükleniyor.

odr6M9.png

xabdullah42

Yeni üye
8 Ağu 2012
39
0
İstanbul
Uygulama sorunsuz çalışıyor arkadaşlarımı trollüyorum hatta :)

Fakat bir sınır var sınırsız yapamıyorum heleki bir kişiye 99999 yazdım 2.sinde hata verdi normalde hep 30-50den sonra hata verıyor yanı dıyecegım o ki abartmayın benım gıbı :D

şu gönderilen mesajıda ayarlasak şap şahane olur

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
[sıze="5"]hata alanlar için güncelleme (08.07.2019) :
Herşeyden önce bu kodları girin ve videodaki işlemlere başlayın

$pkg install git
$pkg install python2
$pip2 install requests git clone
( bu kodları girerken soru sorarsa y'ye basın )

bu kodları girdiniz yüklemeler tamamlandı. şimdi videoyu izleyebilirsiniz...

Videodaki kodlar:
$apt install git
$git clone https://github.com/thespeedx/tbomb.git
$cd tbomb
$chmod +x tbomb.sh
$./tbomb.sh

özellikler : Farklı numaralardan sms attığı için
kurban sms atmanı engelleyemez.[/sıze]

[rıght][/rıght]

[sıze="7"]anlatım :[/sıze]

Kod:
https://www.youtube.com/watch?v=oazo0bwinha
[/center]

[sıze="6"]keşke gerçekten farklı numaralardan atsaydı. Hep aynı numara ve engelleniyor.[/sıze]

deejayist

Yeni üye
11 Mar 2019
4
0
Elinize sağlık. Aldığım hata
./TBomb.sh: Line 47: python3: command not found

(bu hatanın yazı rengi yeşil anlamadım)

pkg install python3 modülünü yükledim bu hatayı aldığım da eğer doğru yüklediysem... fakat yine (1 sms bomb) seçeneğini seçtiğim de yine bu hatayı veriyor yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.