İstediğiniz Oyunu İndirme

crazy 07

Yeni üye
1 Tem 2007
22
2
Merhabalar,
Önce sitemize giriyoruz.

Rutor

Daha sonra mavi ile çizdiğim yere oyun ismi, fosforladığım yere ise bir kere tıklıyoruz.

5etGft.png

Çıkan sayfada bir kaç yerin altını çizdim.

8QmWcO.png

v.1.0 ile başlayıp devam eden yer sürümü oranın en yükseği olmasına dikkat ediniz. PC yazan yer bilgisayar Xbox veya PS4 falan yazarsa onlar farklı sistemler. En son ise boyut var. Pc için en yüksek sürüm olan birden fazla varsa en az boyutlusunu indirin. İsterseniz en yükseğini indirin sizin kararınız.

Bu mıknatıs Magnet (Mıknatıs) bağlantısı.

images

Bu ise torrent dosyası.

32958684-download-button.jpg

Bu yöntem ile çoğu oyunu indirebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

crack

Katılımcı Üye
28 May 2007
498
4
kardeş hepsi birbirinden güzel saolasın bana genaralı bulabilirmisin 3 sürümünü veya bulabildiğini paylaşımın için saol.. (genaralı bulursan + rep vericem valla deli oldum ben bulamadım.)

trky7

Yeni üye
10 Tem 2007
1
0
valla şaşırıyorum yani adam bu kadar emek göstermiş bazı dosyaları çalışmıyo olsada sonuçta gösterdiği emeği için bi tşk hakediyo sağolasın kardeş ellerin dert görmesin ben daha indirmedim ama olsun indirmesemde emeğine saygım var... sağol tekrar

serroli

Yeni üye
15 Tem 2007
2
0
ya abi nasıl bu çoğu ölü linklerin yoq paralı yooq maralı bu ne beaaa bu ne anlamadımm.........

hakanus

Yeni üye
4 Eki 2006
5
0
COMPANY OF HEROES harika bi oyun strateji oyunu 1945 2.dünya savaşını ele almış almanlarla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.