İstediğiniz Sitenin Fake Scriptini Oluşturun \ sp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,702
568
guzel video olmus tebrikler dostum.

8aMEqa.png
jg8Y0r.png

5agorL.png

Son düzenleme:

alismsk234

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
761
3
peki kendimiz yazsak kodları html css biliyorum php js öğrenicem bunlarlla yapabilirmiyim veya sadece html kulanarak yapabilir miyim?

SP

Kıdemli Üye
29 Eki 2018
2,702
568
peki kendimiz yazsak kodları html css biliyorum php js öğrenicem bunlarlla yapabilirmiyim veya sadece html kulanarak yapabilir miyim?

alismsk234 js fln anlamıyorum kusura bakma

Facebook scriptler olusturulur mu

hsb628 videoda oluyorsa sendede olur.

Eline emeğine sağlık çok güzel yararlı bi içerik olmuş.

0uTCasT like atıp yorum yaparsan mutlu olurum :)

error phishing page creation failed hatası alıyorum ??

Quey87 videonun sonlarına bakarsan neden olduğunu göreceksin.

8aMEqa.png
jg8Y0r.png

Emek karşılığı like atmayı ve yorum atmayı unutmayın :)
O KADAR KİŞİ YAPIYOR AMA KARŞILIĞINI ALAMIYORUZ.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.