İstediğiniz uzantıda alan adını alın ve cayır cayır kullanın!!

nulledmaster

Yeni üye
27 Nis 2019
30
1

BU İŞLEMLERE BAŞLAMADAN ÖNCE SAĞLAM BİR VPN KULLANINIZ!

Öncelikle Selamun Aleyküm Herkese Ben NulledMaster Bugünkü Konumda Sizlere Nasıl Bedavaya Hiç Para Vermeden Hosting + Domain + İstediğiniz Alan Adı Uzantısını Alırsınız Göstereceğim Bence Sabitlik Çünkü Kaç Gün Geçti Hala Kapatılmadı O gün Bugündür Paylaşma Gereği Duyuyorum Bu Güzel Paylaşımı Siz Güzel THT kullanıcılarına takdim ediyorum :bilgili

Öncelikle bilgisayarınıza Urban VPN Eklentisini şuradaki linke (URBAN) giderek eklemeniz gerekmektedir ;

Daha sonrasında işlemlerimize geçebiliriz :):

TIKLA

Şöyle bir sayfa karşınıza gelecektir

Buradaki bütün bilgiler önemli olduğu için yanlış yazdığınız tek birşey hatalara sebep olacaktır. Oyüzden beni çok iyi şekilde dinlemenizi ve dinledikten sonra uygulamaya dökmenizi öneririm. Sıra sıra anlatımı yapıcam oyüzden lütfen dediklerime dikkat ediniz!

2. siteden alacağımız bilgiler kısmında erkek ise " Herr " size kız geldiyse " Frau " seçmeyi unutmayın. sallamasyon tarih girmeyin ve orada tarih ne şekil gösteriyorsa doğru şekilde onu yazınız ülkeler bölümünden germany (Almanya) seçmeyi ve IBAN türü olarak Discover kullanmayı unutmayınız. TIKLA

Sıra geldi 3. aşamaya bu kısımda Firefox tarayıcımızı açıyoruz ve Köln Address olarak aratma yapıyoruz. Karşımıza çıkan köln adreslerden birini gerekli kısımlara giriyoruz örnekte gösterdim

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra Domains kısmından istediğiniz alan adını seçin son bir doğrulama ekranı gelecektir

bu ekranda onaylayıp mavi butona basınız ve birkaç saniye sonra alan adınız aktiftir :)

Aldığım alan adları ;

eura2.com
millionergames.com
millionergames.gmbh

whois sorgusu çekip nameserverlara bakabilirsiniz web.de 'den çekmektedir yani doğru düzgün açarsanız ve aynı hesap üzerinden 1 tane alan adınız olursa hesabınız kapatılmaz cayır cayırda kullanırsınız kolay gelsin ;)

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,739
611
bana ilk resimdeki sayfa gelmiyor. O ekranı bir türlü bulamadım, hep haberleri gösteriyor o linkte. bu arada o vpn almanyaya bağlanmıyor

Son düzenleme:

nulledmaster

Yeni üye
27 Nis 2019
30
1
bana ilk resimdeki sayfa gelmiyor. O ekranı bir türlü bulamadım, hep haberleri gösteriyor o linkte. bu arada o vpn almanyaya bağlanmıyor

Hata aldığınız taktirde Ö.M'den ulaşınız size kendi özel skype adresimi ileteceğim oradan yardımcı olacağım forum kuralları gereği yorum kısmına bırakmıyorum

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,739
611
Hata aldığınız taktirde Ö.M'den ulaşınız size kendi özel skype adresimi ileteceğim oradan yardımcı olacağım forum kuralları gereği yorum kısmına bırakmıyorum

Hata yok sadece o vpn ile almanyaya bağlanmıyor ve o linke gidince hep haberleri gösteriyor.

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,739
611
Başka vpn ile haber sayfasına atıyor o üye olma yeri hiç bir türlü gelmiyor. Ayrı kayıt ol butonlarına bassam dahi haber linklerine atıyor.

QeyFrQ

Katılımcı Üye
19 May 2018
634
0
.
Kayıt oldum güvenlik kilidine girdi müşteri hizmetlerini aramam gerekiyormuş ..

KAZOS

Yeni üye
16 Kas 2019
34
0
Haber sitesine girioyr registerene basıyorum hala haber sitesine giriyorum bilgin varmı

hojdesing

Yeni üye
6 Haz 2019
30
0
Haber sitesine girioyr registerene basıyorum hala haber sitesine giriyorum bilgin varmı

Proxy socks 4 veya 5 kullanarak Almanya'ya bağlanıp denediğiniz de bir sıkıntı çıkaçağını sanmıyorum ben öyle yaptım çünkü.

Proxy socks 4 veya 5 kullanarak Almanya'ya bağlanıp denediğiniz de bir sıkıntı çıkaçağını sanmıyorum ben öyle yaptım çünkü.

Moderatör tarafında düzenlendi:

KAZOS

Yeni üye
16 Kas 2019
34
0
Wunsch-E-Mail-Adresse Yazan yere ne yazacam hocam birde posta kodu hatalı diyor neden

Son düzenleme:

bucyx

Üye
6 Ağu 2019
89
0
Güvenlik kilidi

Lütfen bir virüs taraması yapın ve WEB.DE müşteri hizmetlerine başvurun.

Muhammed1999

Uzman üye
19 Ağu 2017
1,070
12
9999999
Hocam iyi güzel maili falan aldımda, bana bi domain seçme alanı gelmedi ?

İban numarası mı gireceğiz bir de

Moderatör tarafında düzenlendi:

samsasorbonne

Yeni üye
8 Eyl 2019
6
0
bU5LOP
hata bu https://hizliresim.com/bU5LOP

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.