İstek Grafik Varmı ? [Cesaret Hapı Aldım]

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
Bana yap bakalım merak ettim nasıl olacak

Kaliteli olursa söz Avatara koyucam :)

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
bana geçenlerde yaptıgın kali ve kuş vardı ya o 2 si gibi sexy bişi ayarlarsan üstünde TheAvenqer ( Anterus ) yazarsan sevinirim kafana göre takıl ben sana güveniyorum :D ama gözünü seveyim o istediğim yazıyı benim yazdıgım gibi yaz değişik yazıyorlar sinir oluyorum :D

Son düzenleme:

DarkHackers

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
617
0
banada bişeyler ayarlasana ama 2 başlı anka lı olsun :) renk kırmızılı ve siyahlı olursa iyi olur teşekkürler

Tugradan

Uzman üye
25 Eki 2015
1,102
0
Tht'de Böyle Birşey Söylenmez Ama :D Cesaret Hapı Attım İlk 5 Yorum Atana Yapayım Canım Sıkılıyor :)

[GRAFİK'DEN ANLAMIYORUM] BURAYA KOYUCAM YAPTIKLARIMI
BAKALIM :)

Nickimi koy süsle hacker bişeysileriyle bakalım bi değerlendirelim olmadı bildiğim kadarıyla öğretirim sana :)

Monkey D Garp

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
331
0
Marineford
Tüh Bea Kaçırmışız :)

Belki Bi İhtimal Yaptığım Programlarda Künye Kısmında Kullanmak İçin Birşeyler Yaparsan Çok Sevinirim Hocam :)

JeanMaster

Yeni üye
22 Kas 2015
40
0
İstanbul
Hocam Geçen Ankalı Bişey Yapmıştın Onun Üstüne JeanMaster Yazarsan Sevinirim Eline Sağlık İyi Forumlar,İyi Geceler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.