İstek Scriptleriniz' i Bekliyorum

heyecan85

Uzman üye
9 Tem 2015
1,466
4
Script satıs scripti ve link kısaltma scripti
https://dosyaevi.com/link.dp/ demo bak istersen kurmana yardımcı olurum

orianna.site tarzı küçük bir site scripti var mıdır acaba?
bu tarz var bildiğiniz forum olarak fakat geliştirilmesi lazım tema yönünden iglilenirseniz yardımcı olurum

Facebook Beğeni Scripti Varmı Hocam
şifresiz diyorsan goolgede bulabilirsin onun dışında facebook takipçi beğeni yorum youtube twitter hepsi bir arada scriptim de var

Ama bir şey acaba demo falan var mı?
demo mevcut değil ilgi gelmez diye yapmak istemedim açıkcası çok sıradan bir tema baştan sona yapılması gerekli.

Hocam Durum Takipçi Falan Farketmez Atarmısın Bana Kaç Saaten Beri Arıyorum
baya eski arşivimde kaldı o bulayım ulaşırım size

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.