Istek / sorun / ve cihazlariniz hakkinda herseyi sorabilirsiniz.

crazy_3

Yeni üye
29 Ara 2006
8
0
samsung galaxy young2 (gt-s6310)
ne yaptıysam hangi rootlu programda kullandıysam uygulamaları extsdcard a taşıyamıyorum.yada 2gb lık oyun datasını hafıza kartına kurup oynayamıyorum bana bu konıda yardımcı olabilirmisiniz? varsa iyileştirilmiş custom romda olabilir yeterli şu sorunu çözzmek istiyorum

djct

Yeni üye
10 Eki 2009
1
0
Umarım yardımınız dokunur sazan gibi atlayıp yeni konu da açmak istemedim ve hemen sorunuma geleyim;
Bende General Mobile Discovery var ve şarj girişi arızalandı artık laptopa kabloyla bağladığımda sadece şarj oluyor usb bağlandı depolama olarak görmüyor, root atacağım fakat kablo yardımıyla bilgisayardan root atamıyorum, onun yerine framarootu yükledim ardından supersu'yu yükledim fakat araştırdığım üzere baya kullanıcının aldığı hatayı ben de alıyorum yüklü su kodlaması yok diyor, sırf bu hata yüzünden hafıza kartı dahil telefonun tamamını sıfırladım ve fabrika ayarlarına döndüm hatta wipe bile yaptım orjinal recovery'sinden fakat tekrar yükledim programı ve hala aynı hatayı alıyorum bana bu konuda yardımcı olmanızı çok istiyorum.

Komando02

Yeni üye
14 Nis 2014
43
0
selam tlfonum Avea in touch2 ilk aldıgım zamanlar bilgisayara kolayca baglanıyordu ama şimdi bilgisayar gormuyor gorse bile ayda 1 felan sarjı doluyor ama.Araştırdım bi sonuc bulamadım program kullandım işe yaramadı LÜTFEN YARDIM

'GÖKBÖRÜ

Özel Üye
16 Ağu 2012
11,083
16
Belirsiz.
Benim bir sorum olcakti :
Meb e-tab 4 tabletlerini kirmak mumkunmudur ?

lk olarak Bu http://www.sendspace.com/file/njtomb programı indirip bilgisayarınıza Tabletiniz USB de takılıyken kurunuz
Kurduktan sonra bilgisayarla tableti birbirine bağlayın
Sonra bu programı yükleyip ROOT tuşuna basınız
Sorumluluk sana aittir.Denenmiştir

Apocalypse09

Yeni üye
15 Nis 2014
2
0
Önemli bir uygulama için

Abi şimdi xml dosyasında hiç bir konum bilgisi olmadan konum almış gallery ve imageview nesnelerini nasıl konumlandırabilirim çok şey denedim fakat olmadı olmuyor.:RpS_mad: Yardım edebilir misiniz ?

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Umarım yardımınız dokunur sazan gibi atlayıp yeni konu da açmak istemedim ve hemen sorunuma geleyim;
Bende General Mobile Discovery var ve şarj girişi arızalandı artık laptopa kabloyla bağladığımda sadece şarj oluyor usb bağlandı depolama olarak görmüyor, root atacağım fakat kablo yardımıyla bilgisayardan root atamıyorum, onun yerine framarootu yükledim ardından supersu'yu yükledim fakat araştırdığım üzere baya kullanıcının aldığı hatayı ben de alıyorum yüklü su kodlaması yok diyor, sırf bu hata yüzünden hafıza kartı dahil telefonun tamamını sıfırladım ve fabrika ayarlarına döndüm hatta wipe bile yaptım orjinal recovery'sinden fakat tekrar yükledim programı ve hala aynı hatayı alıyorum bana bu konuda yardımcı olmanızı çok istiyorum.

kardeşim bu sorun discoverynin 1. sürüm tellerde meydana geliyor. garantiye gönder direk uğraşma hiç çünkü arkadaşımında başına geldi ve sonradan kullanıcı hatası dediler şarj soketi değişti 50 tl verdi bana sorarsan direk garantiye gönder durma iyi günler her türlü sorun için yardımcı olurum bildiğim kadarıyla tüm cihazlar ve discovery için

Mboombastic

Yeni üye
2 May 2014
1
0
Merhaba Arkadaşlar 6 aydir androd kullanicisiyim root ROM falan yapiyorum bi sorunum var fakat google a YouTube yazıyorum cikmiyor BN fatih projesi kapsamında dagitilan tabletlerin hacklenmesini robot lanmasini bilen varmi lütfen iletişime gecin

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Merhaba Arkadaşlar 6 aydir androd kullanicisiyim root ROM falan yapiyorum bi sorunum var fakat google a YouTube yazıyorum cikmiyor BN fatih projesi kapsamında dagitilan tabletlerin hacklenmesini robot lanmasini bilen varmi lütfen iletişime gecin

kardes hard reset atsana bi oluyor diye biliyorum

darktimer

Katılımcı Üye
22 Nis 2014
706
0
darkforce
kolay gelsın bırkısının telefonun rat gıbı bı sey atmak ıstıyorum ve bır uygulama yukledıgımde bunu nasıl gorunmez yapabılırım

LaliTig1001

Yeni üye
28 Nis 2014
27
0
İyi Akşamlar..
Bn Arkadaşın Pc sine format attım da Çift sürücü yüklenmiş.
Bn önceki sürümü tamamen silmek istiyorum..
Windows 7 ultimate aynı format ama..
Yardımcı olursanız sevinirim...

cixirfan

Katılımcı Üye
22 Şub 2012
427
0
İstanbul
Abiim Bende Tendanın Wifi Adaptörü Var Usb Girişli Işıgı Yanıyor Ama Pc Görmüyor PC Kapatıyorum Takıyorum Yine Işıgı Yanıyor Ne Yapmalıyım

29 Mar 2013
207
0
Tabltler in uygun ve hoşunuza gidebilecek programlar var mı biiyorum saçma oldu da merak ettim ve bu programları yüklicem

GhostKalfa

Yeni üye
16 Nis 2014
2
0
Iyi gunler ben apkleri editlemek icin bir program soracaktim acaba yardimci olabilir misiniz
Lucky Patch diye bir program kullandim ama olmadi
Programlardaki reklamlari ve lisans kontrollerini kaldiramiyorum

exlord06

Katılımcı Üye
31 Mar 2013
394
0
Ankara
Vodafone 975N ( Smart3 olarakda bilinir ) Root nasıl atiliyor şuanki sürümü 4.1.1 android 4.4.2 Nasıl yapabilirim ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.