Istek / sorun / ve cihazlariniz hakkinda herseyi sorabilirsiniz.

halisdere

Yeni üye
14 Eki 2014
2
0
kolay gelsin... facebook gibi şifreler android tlf larda nerede saklanır telefonun hafızasını yada hafıza kartını kopyaladıktan sonra o telefona girilmiş facebook şifresini nereden bulabılırım şimdiden tşkler

Ashia

Üye
20 Nis 2014
195
0
Konuyu hortlatmak gibi olmasın ama Casper Nirvana 7 tabletim hiçbir şekilde ağa bağlanmıyor format attım

tbtrk

Yeni üye
21 Eki 2014
1
0
Casper via v8 telefonum çalındı

casper via v8 telefonum çalındı polise başvurdum imei numarasıyla ancak telefonum takibe alınması uzun bi süreç alıcak.Hacker arkadaşlar varsa yardımcı olabilecek telefonumun konumunu tespit etmek istiyorum :(:(

fuatokyay

Yeni üye
24 Şub 2008
4
0
Arkadaşlar android e yeni geçtim cihazım note 4 sorum şu iphone da izlediğim video ları indirebileceğim birçok uygulama varken android te neden yok yardımcı olabilirseniz sevinirim

Shackover

Katılımcı Üye
14 Eki 2014
830
1
Samsun
Galaxy S4 nasıl root atarım ama atmak istediğim root wifi şifresini ve diğer hacktools araçlarını kullanabilmemi sağlicak bir root mümkünse bilgisayardan atılmadan varsa

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Arkadaşlar android e yeni geçtim cihazım note 4 sorum şu iphone da izlediğim video ları indirebileceğim birçok uygulama varken android te neden yok yardımcı olabilirseniz sevinirim

TubeMate var. videoları istediğiniz çözünürlükte video, mp3 olarak indirmeniz mümkün application ile .

'toprak

Uzman üye
22 Nis 2010
1,538
1
Ustadim sony m2 d2303 modelinde bir telefonuma root atmak istiyorum ne denedimse olmadi.. Yardimci olursun Sevinirim ustadim...

ok14

Üye
17 Tem 2014
54
0
BAKI
Hocam telefonum Samsung galaxy s duos s7562 rootlu buna nasıl en kolay yolla cyanogenmod rom atarım romdan sonra kamera ve s. çalışmaz diyolar beni iyice bilgilendirirsinizmi

sefer002

Yeni üye
14 Eyl 2008
30
0
Kolay gelsin.Bi sorum olacaktı.
Freedom kullanıyorum ubisoft gibi veya bazı iyi oyunlarda satın alma işlemi gerçekleşmiyor.hata veriyor.
luckypacter le lisans kontsolunu kaldırıp denesem işe yarar mı veya bunu nasıl başarabilirim.
pacterla aşırı yama yapıyorum oyun hatası veriyor o zaman da . Teşekkürler..

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Kolay gelsin.Bi sorum olacaktı.
Freedom kullanıyorum ubisoft gibi veya bazı iyi oyunlarda satın alma işlemi gerçekleşmiyor.hata veriyor.
luckypacter le lisans kontsolunu kaldırıp denesem işe yarar mı veya bunu nasıl başarabilirim.
pacterla aşırı yama yapıyorum oyun hatası veriyor o zaman da . Teşekkürler..
evet her zaman olmaz. ama lucky patcher son sürüme güncelle ve uygulama içi satın alma yaması yap.

Preens75

Üye
25 Haz 2012
93
0
Herakles İyiki Bu Konuyu Açtın Çok Mühim Bir Sorunum Var Lg Telefonuma Root Attım Ve Sonra Geri Kaldırmak İstedim Lakin Telefonda Sayaç Varmış Farketmedim Lg G Pro Lite D682 Telefonumun markası Sayacı Nasıl Sıfırlayabilirim Lütfen Yardım Et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.