Istek / sorun / ve cihazlariniz hakkinda herseyi sorabilirsiniz.

Mactire

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
315
0
Selamün Aleyküm Kolay Gelsin Benim Bi Tabletim Var Casper Via t17 m Ne yaptım ne ettim bi türlü root atamadım aranızda bilgili biri varsa cevap verebilirmi

punisher6969

Yeni üye
19 Eyl 2015
5
0
Samsung galaxy tab3 sm t113 linux ukurmak istiyorum yardim edermisiniz androidi 4.4.4. Lutfen yardim edin

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
Dün T50 soft brick oldu logoda kalıyor açılmıyor bugün pcye taktım download moda alıp ama pc de görmüyor bir kere daha böyle olmuştu o zaman pc görmüştü ve update.zip atıp kısa yoldan formatı basmıştım ancak şu anda görmüyor ne yapabilirim?

byuqur06

Üye
20 Eyl 2015
118
0
ankara
samsung s3 mini cwm sadece gt-ı8190 lara oluyo onu nasıl gt-ı8200 lere atabılırız bı yolu varmı varsa öm atarmısın

yunus0191

Yeni üye
4 Eki 2015
30
0
Adana
General Mobile 4G Modelinde Bir Telefonum Var.Bildiğim Bütün Programları Denedim Ama Bi Türlü Rootlayamadım.Android Sürümü 5.1.1 Olduğu İçin Denediğim Programlarla Olumsuz Sonuç Aldım Galiba.Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim.

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Ben Meb'in verdiği E-tab4'e Root atmak istiyorum ama çökmesinden korkuyorum ve para verip yaptırtmak da istemyorum. Rootlu uygulamaları rootlamadan açmanın yolu var mı?

cezarritto

Üye
10 Eyl 2015
129
0
merhaba. sosyal agda konustugum biri oraya telefonla girmisse, onun telefonunun imei kodunu ogrenmek mumkun mu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.