[İstek]Spotify Hesap Dağıtım Scripti

ByDarkEyeS

Katılımcı Üye
12 May 2013
865
1
Beyler merhaba spotify hesap dağıtım scripti olan var mı bu scriptten kurmak istiyorum yardımcı olabilecek var mı acaba aranızda​

Son düzenleme:

valisto

Üye
16 Haz 2014
217
1
Hergün 1000 e yakın spotify hesabı 100 e yakında spotify premium hesabı topluyorum alayım sorularınızı şu an dışarıdayım eve geçtiğimdeatacağım scripti

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.