İstek Yazılım Programı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows

Arkadaslar Neo34 Arkadasımızın script tını kullanarak bır sıte actım key logger atmam lazım ama guzel bır keylogger bulamadım hakops'un var ama tarayıcıların sıfrelerını almıyor banada soyle bır program lazım

uk730.jpg

bu programın aynısını yapabılecek bırı varsa cok makbule gecer
kurban e mail ve sıfre kısmına face sıfresını ve sıfresını yazdıgında benım g maılıme gelecek yapabılecek arkadas varmı cok acıll lazımda...

MRTSLMN

Katılımcı Üye
30 May 2013
582
0
Gaziantep
Ben Yapmıştım Buna Benzer Bişey Büyük ihtimal yine yaparım ıd şifre yazıyolardı bana geliyodu basit aslında ama biraz araştırman gerek dediğim gibi daha önce yaptım aynı işi gören program biraz hatırlıyorum

MRTSLMN

Katılımcı Üye
30 May 2013
582
0
Gaziantep
Kardeş 1 yada bir buçuk saate kadar yaparım ben şirket pc sindeyim ama o yüzden yapamam istersen senin pc üzerinden yaparım bu pc ye o tür programlar indirmem yasak

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
dostum benım gırdıgım pc de benım deıl bnede ısteyım suan ama sen 1 bucuk saate kadar yaparım dıyorsan sıkıntı yok beklerımm zaten cıkmam lazım sen ö.m olarak atarsın ben bakarım ındırırım

bide senın su onceden yaptıgın programın lınkını atarmısın bakayım nasılmıs

MRTSLMN

Katılımcı Üye
30 May 2013
582
0
Gaziantep
kardeş 4 ay önce yaptım ben onu bu arada programlar hazırsa 15-20dk yada yaparım programları indir ancak senin pc üzerinden yapa bilirim istersen eger yok dersende sen bilirsin

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
dostum benımde su an oturdugum pc benım deıl malesef arkadasımın o yuzden bu pc de yapamyız sen pc den yapabılırsen yap ne zaman bıterse sorun del

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.