İstemeden Oluyor ??..

Tinox

Üye
29 Mar 2013
200
0
Balıkesir
beyler şu aralar ne oluyo bana bilmiorum. ben istemeden içimden 3 harflilere, meleklere biri küfürler ediyor. kafayı yicem . şizofrenmiyim neyim anlamadım. :D eskidende oluyordu sonra geçiyordu ??
bunlar olduktan sonra hep dua ediyorum. sizce bişey olurmu

Hacker A

Yeni üye
28 Şub 2013
6
0
Ben VisionamiaM bu diğer hesap ban yedim;
Kardeşim banada oluyor ya tuvalet yapıyom dinle ilgili konuşuyom zorla durduruyorum kendimi ama normadle ben demiyorum içime sanki biri ggirdi konuşuyo ben duyuyom. Ananı avradını saydırıyom filan. Ama ben demiyorum öyle birşey. Anladın mı ? :D

EmpoRe

Kıdemli Üye
18 Ocak 2012
3,626
7
-29. Galaksi
Ne garip şey şu bilinç altı takmayacaksın bunları şöyle yapacaksın tüm samimiyetinle o içindei şeyin yok olduğunu ve kötü düşüncelerin uzayın ücra bir köşesine gittiğini düşün ve gelemediklerini

sonra yanında ALLAH'ın olduğunu ve seni hep izlediğini haturla huzur bulursan tamamdır ;)

onat1998

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
336
0
Arkadaşlar bu olay psikolojide obsesif kompulsif bozukluk diye geçiyor.Toplumun %95'inde vardır bu.Hatta bende de var.Yanlış bilgi vermiyim bence bir uzmana başvurun ama ben kafama takmayınca geçiyordu.Ama dediğim gibi tabi bir uzmana başvurmanızda fayda var yanıltmıyım sizi.Ama hani deli olduğunuzu da zannetmiyorum. :)

Son düzenleme:

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
öyle bilinçaltınızdan sesler duydunuzda yada küfür ettiğinizde duanızı edin derin derin nefes alın sesin kesildiğini hissedeceksiniz

0101001

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,807
2
Duymak istemezseniz duymazsınız bunu tek nedeni dini yönden zayıf olmanız.

DeLaFoRTe

Yeni üye
4 Nis 2013
49
0
Benim bildiqim kadarıyla arkadas içinden Düşününce Günah olmuyo :/ Tövbe etmek Gerekir Sanırım :) Bazen Banada oluyo olmuyo Deil wcdeyken Garip Şeyler oluyo :)

Daghanb

Katılımcı Üye
28 Şub 2013
409
0
geçer, sıkma canını. eğer tamamen kurtulmak istersen psikolog doktora git derim. tövbe kapısı açık ama fazla zorlamasan iyi olur :)

DeLaFoRTe

Yeni üye
4 Nis 2013
49
0
:) yok ya kendim ATT olucam Allah'ın izniyLe Tövbe kapısı Kul hakkı olmadıkca her zzaman açık !!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.