it ile başım belada :)

25 Nis 2010
202
0
merhaba arkadaslar yurtdısında bır santıyede calısmaktayım ve elımde olan tek sey ınternetım ondada sıkıntı var. butun gun sınır stres sonrasında aksamları odada ınternete gırıyım dıyorum ama bı bakıyorumkı ınternet gıdıp gelıo kesılıo sacma sapan seyler oluyo ama ne hıkmettırki telefonumda aynı aga baglı onda ınternet gıtmıyor. sizce bu arkadas ne yapmıs olabılır ve bu durumdan nasıl kurtulabılırım soylermısınız. ubuntuya kalı toolarını yukleyerek ogrenmeye calıscam daha uzun seneler burdayım ama atılmakta var ısın ucunda sonucta acemıyım log kayıtlarından bısıler bulsa sıkıntı buyuk o yuzden tecrubelı arkadaslardan cozum yolları ogrenırsem guzel olur. Cyberoam kullanıyor. bazen sınırlı dıyor bazen wıreless lar yok oluyor sacma sapan seyler oluyor.

25 Nis 2010
202
0
hocam işletim sistemim win 10 içine sanal kali kuruluydu ayrıca 2. diskte içinde kali tooları bulunan ubuntu kuruluydu ama kaldırdım smdılık onları acaba engel falanmı yıyorum dıye cnku cyberoam degısık bı program engellıyodur belkı. bitdefender ile 2 ser kez her turlu taramayı yaptım malware taraması yaptım 9 tane buldu temızledım ancak sonrasında sorun yıne devam etmekte makinam 3 senelık bır makına bu yuzden win 10 yerıne win 7 ultımate yukleyıp o sekılde mi devam etsem dıyorum cunku wın10 un ınternetle alakalı bır suru sorunu oluyor dıye okudum nette yoksa bu sorun " 'i't " yüzündenmi onu bilemedim ama gercekten kafayı yemek uzereyım sırf bu yuzden ısten ayrılcam neredeyse cnku yapıcak hıcbırsey yok sadece ınternetımız vardı sımdı oda yok gibi bişey

25 Nis 2010
202
0
hocam admin ben degılım. fiber neti olan bır santıyede calısıyorum. zaten arayuze gırebılsem hallederım bı sekılde ancak cyberoam dıye bır koruma var ve gercekten cok sıkıntı bır program herhangı bırsey denemem sonucunda log kayıtlarında cıkabılır. win 7 ultimate kurucam buyuk ıhtımal cunku wındows 10 gercekten cok sıkıntı bu konularda bırde ağda sıkıntı varsa ısım zor olur suan wın 10 ıcın calısan combofıx yok o yuzden bısey yapamıyorum. win 7 ultimate için önerebilceğiniz bişeyler var mı. hatta sadece ubuntu kurıyım dıyorum ancak aksamları online oyun falan oynuyoruz 3 senedır lol gırmıyodum burda en adam akıllı o oynanıyor ubuntuda calısmayabılır dıye kuramıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.