İtalya Devlet Sitesi / Turan Ordusu ~ Anka Saldırı Timi

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye
Eline sağlıkta hocam böyle rastgele ülkelere saldırıyoruz büyük sitelerini falan elimize geçirip index verip mesaj basıyoruz da durduk yere devletleri kendimize tam düşman etmiyor muyuz ? Geçende pakistan devlet sitesi hacklemiş birisi anlamadım gitti ?

3xLDarq

Uzman üye
9 Eyl 2016
1,673
1
Bıraktı-----
Eline sağlıkta hocam böyle rastgele ülkelere saldırıyoruz büyük sitelerini falan elimize geçirip index verip mesaj basıyoruz da durduk yere devletleri kendimize tam düşman etmiyor muyuz ? Geçende pakistan devlet sitesi hacklemiş birisi anlamadım gitti ?

Olmuyor cünkü devletler hacker yetiştirip kendileri saldırı yapıyor

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,067
5
Nereye

Kardeşim devletlerini hackledik diye bize ambargo uygulayacak değiller ya değilmi , normalde gündem odaklı olarak devletlere ve üniversitelere saldırı düzenliyorum , bir kaç gündür bize yanlış yapan bir devlet olmadı , bende hem görevimi en iyi şekilde ifaa etmek amacı ile diğer devletlere ve üniversitelerede saldırıyorum , bunlara ek olarak bizlerin görevi THT'yi siber alanda güçlendirmek ve uluslararası boyutta yankı uyandırmak , geçmişimizde böyle başarılarımız oldu , örneğin Almanyaya düzenlediğimiz saldırıdan ötürü alman meclisinde hakkımızda araştırılmamız için soru önergesi verildi , neyse kardeşim uzun lafın kısası yukarıda da dediğim gibi bir kaç gündür bize sataşan devletler olmadığı için imzamızı atma bahabında diğer devletlerede saldırı düzenliyorum hayırlı geceler iyi forumlar dilerim =)

Son düzenleme:

TheMaho

Uzman üye
29 Ocak 2015
1,089
1
Türkiye
Kardeşim devletlerini hackledik diye bize ambargo uygulayacak değiller ya değilmi , normalde gündem odaklı olarak devletlere ve üniversitelere saldırı düzenliyorum , bir kaç gündür bize yanlış yapan bir devlet olmadı , bende hem görevimi en iyi şekilde ifaa etmek amacı ile diğer devletlere ve üniversitelerede saldırıyorum , bunlara ek olarak bizlerin görevi THT'yi siber alanda güçlendirmek ve uluslararası boyutta yankı uyandırmak , geçmişimizde böyle başarılarımız oldu , örneğin Almanyaya düzenlediğimiz saldırıdan ötürü alman meclisinde hakkımızda araştırılmamız için soru önergesi verildi , neyse kardeşim uzun lafın kısası yukarıda da dediğim gibi bir kaç gündür bize sataşan devletler olmadığı için imzamızı atma bahabında diğer devletlerede saldırı düzenliyorum hayırlı geceler iyi forumlar dilerim =)

Anladım hocam şimdi, teşekkürler. İyi geceler :)

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
6
592
Pr35M5.gif

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.