İtem-Yang-Karakter Paylaşımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ponyeco

Yeni üye
29 Ocak 2016
10
0
Türkiye
Arkadaşlar "RinaMt2 veya HisarMt2" de oyunu bırakmış yada bırakacak arkadaşlar bana özelden ulaşıp Yardımını yapabilir.
"Benim can dostum bildiğim arkadaşım hesabımda 2-3 sağlam item görünce hemen sırtımdan bıçakladı itemleri almak ile de yetinmeyip onca emek verip gecemi gündüzüme katıp kastığım hesabımı silmiş siz siz olun can dostunuza bile güvenmeyin...!!!";)
Bu devirde kimseye emanet vermeyin...!!!;)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...!!!
Vatan Sana Canım Feda...!!!
 

Black-Leonx'

Özel Üye
22 Haz 2015
10,069
3
Nereye
Yasadigin olaydan dolayi senin adina uzuldum kardesim oyunda olsa emeklerinin çöpe gitmesi üzücü bir durumda , fakat sunuda belirtmek istiyorum kurallarimiz geregi forumumuzda online oyun karakteri alim satim / takas , yang , oyun parasi vs. alisverişi kesinlikle yasaktir konunuzu editlemenizi ve konunun silinmesi icin ihbar etmenizi rica ediyorum,bundan sonra kurallara daha dikkat etmeniz dilegi ile hayirli geceler iyi forumlar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.