#İtirafediyorum

3 Tem 2016
185
0
marsssss
herkes bi olayı,utancını vs.vs yaptığı iyi yada kötü bir şeyi itiraf etsin azıcık gülelim
ilk itiraf benden
Burdan ortaokuldaki ingilizce hocamdan özür diliyorum yazılı kağdını sınıfa dağıtırken kendi kağıdım bana gelmişti ve hepsini doğru yazıp 100 almıştım :)

ANTROPİ

Adanmış Üye
6 Nis 2016
6,268
156
93
root@kali:~#
ortaokul 1 de veya 2 de iken (tam hatırlamıyorum) ingilizce sınavında hoca tüm kağıtları topladı benimkini unutmuştu bende kopya çektim öyle götürdüm kağıdı hatta arkadaşlar bile yardım etti hoca 20 puan eksik verdi no problem :D

EroinL3Dans

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
759
0
NORMANDİYA
Kucukken ing sinavlarinda sozluk acardik 😂😂😂 simdi ne kadar m..ca oldugunu anladim keske o zamandan biraz daha askim olydi ing ye
Not:Ingilizcem gayet iyi ama eger aramizda ilkokullu vb varsa lutfen calisarak alin

3 Tem 2016
185
0
marsssss
bir itiraf daha ediyim beyler. lisede bilgisayar dersinde zenmate indirip p*rno açardım ve bilgisayardan uzaklaşırdım hoca kim açtı diye çıldırırdı

escapist

Uzman üye
2 Nis 2016
1,781
1
Uzay
SEVDİM Bİ KİZ VARDİ ADİ BNDE KALSİN O D Bİ COCU SEVİYODU COCU REALDE AGİZ BURUN BİRBİRNE GECİRİP TEHDİT ETMSTİM :D KİZD DUYMUS BENİM OLDUMU COK SEVİYOSUN CİKALİM FALANN CİKİYODUK O ARADA ESKİ SEVGİLİM BARİSMAK İSTEMİSTİ :trl kiza soyleyince don ona demisti kafede herezin onunde samar atmisti :D simdi dovdum oglanla cikiyonmmus bi dahami dovsem ^^

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
1. Sınıfta bilgisayar kullanmayı kuzenimden öğrenmiştim kuzenim bana internetten birşey hiçbirşey indirme hepsi virüslüdür demişti yanlış şey indirmemem için bende 7. sınıfa kadar blgisayara hiçbirşey indiremedim :(

furxan12

Uzman üye
6 Haz 2016
1,173
0
Ütopya
SEVDİM Bİ KİZ VARDİ ADİ BNDE KALSİN O D Bİ COCU SEVİYODU COCU REALDE AGİZ BURUN BİRBİRNE GECİRİP TEHDİT ETMSTİM :D KİZD DUYMUS BENİM OLDUMU COK SEVİYOSUN CİKALİM FALANN CİKİYODUK O ARADA ESKİ SEVGİLİM BARİSMAK İSTEMİSTİ :trl kiza soyleyince don ona demisti kafede herezin onunde samar atmisti :D simdi dovdum oglanla cikiyonmmus bi dahami dovsem ^^

ahahahahhaahah

:D :D :D :D :D :D :D :D:D :D

Döv :D

Furkan3402

Üye
15 Tem 2016
58
0
Danimarka
1. Sınıfta bilgisayar kullanmayı kuzenimden öğrenmiştim kuzenim bana internetten birşey hiçbirşey indirme hepsi virüslüdür demişti yanlış şey indirmemem için bende 7. sınıfa kadar blgisayara hiçbirşey indiremedim :(
:RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying::RpS_crying:
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=liJZgGimgRk"]https://www.youtube.com/watch?v=liJZgGimgRk[/ame]

TheAnoniM

Yeni üye
15 Tem 2016
47
1
Bildin ?

Bu sefer as :trl

KiritoTR

Katılımcı Üye
16 Tem 2016
442
0
120
Unknown
Annem youtubede sapık şeyler var girirsen bilgisayarı yasaklarım dedi diye 7. sınıfa kadar youtubeye hiç girmedim :(

DarkSoldier57

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
437
0
Türkiye
Anasınıfında yanlışlıkla kızlar tuvaletine girmiştim tuvalettyken bi kız kapıyı açmıştı bende tam o sırada tuvaletimi yapıyordum :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.