ITunes Güncelleme ve kurulum sorunu (İnternette cevabı bulamadım )

wasp61

Üye
23 Tem 2012
203
0
çanakkale

hayırlı geceler arkadaşlar. dün itunesı güncelleyecektim bu hatayı aldım. her şeyi sildim apple ile ilgili. resmi sitesinden son sürümü tekrar yüklemeyi denedim gene aynı hatayı verdi. windows update yaptım gene olmadı. framework hatası yazıyordu google sonuçlarında. framework silip tekrar denedim gene aynı hata. framework son sürümü silip tekrar denedim gene aynı hata verdi. sistem geri yükleyemiyorum bilgisayarı uzun zaman üstüne açtığım için geri yükleme noktası yok. bir bileniniz varsa yardımcı olarbilir mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.