İyi bir video çekme programı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
7 Ağu 2011
233
0
Selamın Aleyküm THT üyeleri.

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ben iyi bir video çekme programı arıyorum. Daha önce CamStudio ve Freez Screen Capture programlarını kullandım. Ancak verimli sonuç ve iyi bir ekran görüntüsüne ulaşamadım. Ayrıca CamStudio da video çekerken bir süre sonra (yaklaşık 1 dk sonra) ekrana bir şeyler oluyolar. Yani masaüstü gözükmüyor hiç bir şey çalışmıyor ctrl>alt>delete yapınca bile bir şey çıkmıyor tek çare bilgisayara res atmak oluyor. Benim istediğim program basit olmalı çok karmaşık olmamalı ve mümkünse Türkçe olmalı eğer olmassa da önemli değil. Benim bilgisayarım özellikleri bunlar https://tik.lat/nVXv1 buna göre bir programda olabilir. Neyse yorumlarınızı bekliyorum şimdiden sizlere çok teşekkür ederim. :D

omer1049

Yeni üye
22 Ağu 2011
19
0

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ben iyi bir video çekme programı arıyorum. Daha önce CamStudio ve Freez Screen Capture programlarını kullandım. Ancak verimli sonuç ve iyi bir ekran görüntüsüne ulaşamadım. Ayrıca CamStudio da video çekerken bir süre sonra (yaklaşık 1 dk sonra) ekrana bir şeyler oluyolar. Yani masaüstü gözükmüyor hiç bir şey çalışmıyor ctrl>alt>delete yapınca bile bir şey çıkmıyor tek çare bilgisayara res atmak oluyor. Benim istediğim program basit olmalı çok karmaşık olmamalı ve mümkünse Türkçe olmalı eğer olmassa da önemli değil. Benim bilgisayarım özellikleri bunlar https://tik.lat/QjywP buna göre bir programda olabilir. Neyse yorumlarınızı bekliyorum şimdiden sizlere çok teşekkür ederim. :D
benim bildiklerimden fraps var gerçekten güzel bir program ama onun full sürümünü bulursan olabilir demo sürümü 90 saniye çekiyor diye biliyorum en azından ben fraps ve gördüğüm videolarda cam studio yu kullanıyorlar umarım yardımcı olmuşumdur:yaho1

aj4x

Yeni üye
17 Ağu 2009
3
0

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi ben iyi bir video çekme programı arıyorum. Daha önce CamStudio ve Freez Screen Capture programlarını kullandım. Ancak verimli sonuç ve iyi bir ekran görüntüsüne ulaşamadım. Ayrıca CamStudio da video çekerken bir süre sonra (yaklaşık 1 dk sonra) ekrana bir şeyler oluyolar. Yani masaüstü gözükmüyor hiç bir şey çalışmıyor ctrl>alt>delete yapınca bile bir şey çıkmıyor tek çare bilgisayara res atmak oluyor. Benim istediğim program basit olmalı çok karmaşık olmamalı ve mümkünse Türkçe olmalı eğer olmassa da önemli değil. Benim bilgisayarım özellikleri bunlar https://tik.lat/00iFH buna göre bir programda olabilir. Neyse yorumlarınızı bekliyorum şimdiden sizlere çok teşekkür ederim. :D

Kardeşim CamStudio , xfire , HyperCam, Freeze Screen daha birçok program söyleyebilirim hepsi aynı işlemi görüyor :woott:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.