izinsiz açılan webcam yardım

hackerbold

Katılımcı Üye
16 Tem 2012
377
0
cybercity
Arkadaşlar bildiğiniz üzere webcaminizi izinsiz açıp sii izleyenler olabilir bende yoktur diye düşünüyorum ama ya varsa bunu nasıl anlarım başlat menüsünden kaynak izleyicisine giriyorum
sonra nasıl anlıycam birnin beni izleyip izlemediğini orda ağ kısmından bakıyodum zararlı virüs varsa
webcam viirüsünün adı nedir lütfen bakarsanız sevinirm

BU Arada uzun zamandır giremiyodum iyi oldu girmek

kmc60

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,206
6
Her yer
bunun bırcok çözümü mevcut cyber programsız calısan laptoplar var ama cogunluk o programsız kamera calısmaz mutlaka ek program gerekır ..anlamanız ıcın ornek vereyım google +1 de puplıc facebookda calling vs yanı programsız senı ızleyemez bırus dahı olsa..cclean kullanıyorsan baslangıcda calsıan programlarını ayarla sadee sıstem dosyanı tut dıgerlerını pasıf halıne getır tabı aradada vırus taramanı yaparsın :D

sinanx55

Katılımcı Üye
24 Haz 2012
572
0
Bence fazla takılma sonra insan paranoyak oluyo kardeş bende de bi zamanlar olmustu laptopun kamerasına filan siyah bant yapıstırıyodum sonra sonra geçti :)

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
cami cok sik kulanmiyorsan deaktiv et system den lazim oldunda acarsin ;) ama trojaner yediysen pc de cok önemli dosya lar fln yoksa direk format at derim,, format yapamam diyorsan,,arkadaslarin dedini yap combofix ve bi kac virus scanner ile tarat hic birsey olmaz rahat ol :)

8 Ocak 2013
173
0
En iyisi Web Cameranı Program Ekle/Kaldır ' dan kaldırmanı öneririm. Eğer Web kameran ile işin varsa arkadaşlarınla canlı sohbet yapıyorsan sohbetini bitirdikten sonra split cam kullanman.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.