İzleniyor muydum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
18 Şub 2011
62
0
Samsun
Arkadaşlar gerçekten şaşırmış durumdayım. Dün akşam bir arkadaşımızın verdiği Ardamax 3.(?) programını kuracağım zaman zaten kurulu olduğuna dair bir uyarı vermiş ve kurdurtmamıştı. Ben konudaki mesajlara bakarak Ctrl+Alt+Shift+Delete yaptım ve ekranda Keyllogger 2.7 adında bir pencere açıldı. Hiç Keylogger kullanmayan birisi olarak izlendiğimden şüphelendim. Sanırım Log kayıtları adında bir yer vardı ve baktım bir kaç aylık Face, msn , site kayıtlarım var ve Keylogger ana sayfasında bir e-mail adresine yönlendirilmişim.Bilgilerden çok azını hatırlıyorum. Net te ne olduğunu bakıştırırken keylogger penceresi kayboldu ve artık o Ctrl+Alt.. işe yaramıyor.

Şimdi size soracağım şey şu, gerçekten bir süredir izleniyor muydum? Ya da o pencereyi geri nasıl açabilirim?

Eğer bunu yapan bu siteden de olsa ona yazıklar olsun. Hack işi, kötülere kötülük yapıp onları yaptıklarından caydırmak için ya da tepki amaçlı değil mi?

Eğer böyle birşey var ve bu mesaj da onun eline geçti ise, o kişiye ya da çevresine ne zarar etmişim?

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Bi kaç aylık kayıtlar var demişsin zaten serveri bi şekilde bi kaç ay önce yemişsin forumumuzda konuyla alakalı çok sayıda server silmeni hatta pcde tam güvenlik taraması yapmanı sağlayacak programlar ve döküman mevcut..

Sana tavsiyem en azından pcde bi tane anti bulundur..Diğer husus ise programları indirmeden önce linklerini kopile ve virüs total vb. gibi sitelerden güvenlik taramalarını yaptır zaten içinde bişey varsa orda ortaya çıkar..Çıkmadı diyelim bu defa indirdiğin dosyayı hem netten hemde kendi antin ile tarat hatta içindeki dosya uzantılarını kontrol et..

Bilgilerinin ise çalındığını düşünmüyorum sebep ise bi kaç aylık kayıt var demişsin alacak adam çoktan alırdı belli ki server maile bi sebepten ki tahminim pronun server kaynağındaki sorundan dolayı adama bilgilerin gitmemiş..İşin kısası şu güvenlik senin elinde sen güvenliğini sağlarsan bi sıkıntı yaşamazsın..

İyi Forumlar..

18 Şub 2011
62
0
Samsun
Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Benim gördüğüm log dosyasında yaklaşık iki aydır girdiğim sitelere kadar 10 dk da bir link kopyası alındığı idi. Mesajlarımı ve şifrelerimi dahil gördüm. İnşallah hiçbirşey ulaşmamıştır email hesabına. Bunlara alçak demek bile çok yetersiz.

Önerilerinizle bilgisayarı dipten tırnağa kadar taratacağım ve sonra da keyloggerı silip önlemlerimi alacağım.

Sistem32>>28462 Klasöründe AKV isimli bir exe var. Açınca Keylogger ekranı geliyor. Ama boş bir keylogger artık. Tüm bilgilerim vardı sabah keylogger'ı bulduğumda. Ben bulduktan yaklaşık 10-15dk sonra kendini ve logları mı sildi bilmiyorum. Maile ait GMail adresini tam olarak biliyorum.

Bilgisayarıma hangi porttan girdiğini de biliyorum çünkü keylogger ekranında gördüm. Bunlara ulaşabilir miyim?

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.