Jandarma personeliyim

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,116
348
İnstagram hesabım çalındı kamufulajlı fotoğraflarım var silmek için yardıma ihtiyacım var.
Merhaba Öncelikle Geçmiş Olsun
Belirttiğim Adreslere Durumunuzu Bildirerek Çözüm İsteyebilirsiniz Jandarma Personeli Olduğunuza Dahil Kimlik Kartınızı Numaranızı Kapatarak Atarsanız Daha Kısa Sürede Cevap Gelecektir. Öncelik Tanıyacaklardır Ancak Bayram Tatili Nedeniyle 1 Haftayı Bulabilir Umuyorum ki en kısa sürede çözüme kavuşacaktır.
[email protected]
[email protected]

sizin vasıtanızla ülkemizin Güvenliği İçin Çalışan Tüm Personellerimizin Allah Yar ve Yardımcıları Olsun
iyi forumlar dilerim^^

mr4t2

Yeni üye
10 Tem 2022
10
0
İkisinde mail attım ayın 2 sinde korkum hesabın çalınması değil fotoğraflarım akını hesabımı çalan kişiler bir terör örgütü de olabilir sadece onlar silinsin istiyorum

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,116
348
yukarıda belirttiğim mail adreslerine derdinizi detaylı bir şekilde anlatırsanız geri dönüş yapacaklardır. eğer cevap gelmediyse yeni bir e mail açıp oradan tekrar gönderin dediğim gibi detay çok önemli ve personel olduğunuza dahil kimliğin fotoğrafını da atmanız Avantaj Sağlar zaten onlar sizden gerekli belgeleri isteyeceklerdir.

mr4t2

Yeni üye
10 Tem 2022
10
0
Ben yeni hesap açtım takip edemiyorum arkaşlarım bana atıyor bunu paylaşmış diye en son beni taklit ediyor diye şikayet ettim değerlendirmede halen

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,478
2,232
Ben yeni hesap açtım takip edemiyorum arkaşlarım bana atıyor bunu paylaşmış diye en son beni taklit ediyor diye şikayet ettim değerlendirmede halen
Bu tür çalınmalarda toplu şikayet ederseniz daha hızlı kapanır hesap ama erişiminiz varsa değiştirilmeden önceki epostanız ile hesabı geri alabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.