.jar uzantılı dosyayı .apk uzantısına çevirme !!

lVersoNl

Yeni üye
1 Kas 2013
32
0
Arkadaşlar jar oyunlarını apk oyunlarına ve ya apk yi jar a çeviren bir program var mı?
Not:apk=android oyunu, jar=java oyunu.

Varsa yardımcı olurmusunuz yorumlarınızı bekliyorum..

SeSa1453

Yaşayan Forum Efsanesi
12 Eki 2012
10,110
5
Nahçıvan
Arkadaşım böyle bir şey imkansız ben sana soyliyeyim bu *apk uzantısı android işlemci telefonlar içindir senin istediğin şey android işlemciden java işlemciye çevirmek

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
BURADA dönüştürücü bir araç mevcut. .jar ve .jad uzantılı dosyaları apk ya çevirebiliyor. Ayrıca telefonunda j2me emilatör yazılımı kurulu olduğu taktir de jar dosyalarını çalıştırabilirsin.

lVersoNl

Yeni üye
1 Kas 2013
32
0
BURADA dönüştürücü bir araç mevcut. .jar ve .jad uzantılı dosyaları apk ya çevirebiliyor. Ayrıca telefonunda j2me emilatör yazılımı kurulu olduğu taktir de jar dosyalarını çalıştırabilirsin.

Dediğin aşamayı yaptım jar dosyasını apk dosyasına çevirdim emilatör telefonuma indirdim. Emilatör yardımıylamı çevirdiğim jar dosyasını açıcam usta?

Quinones

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Eki 2008
13,570
1
Onu da bir diğer alternatif olarak söyledim. Emilatör yazılımıyla android üzerinde .jar ve .jad uzantılarını direkt çalıştırabilirsin. VirtualBox mantığı ;)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.