Java Error Code: 1603 Hatası Alıyorum

Ruh

Adanmış Üye
10 Eyl 2015
6,465
45
Seçenek 1: Sisteminizi yeniden başlatın ve eski sürümleri kaldırın

Yüklemeden önce sisteminizi yeniden başlatın

1. 1603 hatasını gördüğünüzde, sisteminizi yeniden başlatın.
  2. Çevrimdışı yükleyici paketini indirip yükleyin.
  3. İstendiğinde indirme iletişim kutusunda Kaydet düğmesine tıklayın ve indirilen paketi uygun bir yere (örneğin masaüstüne) kaydedin.
  4. İndirdiğiniz yükleme dosyasına çift tıklayarak yükleme işlemini başlatın.
Yüklemeden önce Java sürümlerini kaldırın

1. Yukarıdaki talimatlar sorunu çözmezse, tüm mevcut Java sürümlerini sistemden kaldırmanız önerilir.
  2. Yüklemeyi denemeden önce tüm Java sürümlerini kaldırdıktan sonra sistemi yeniden başlatın.
Seçenek 2: Java içeriğini Java Denetim Masası aracılığıyla devre dışı bırakın

Bu seçenek yüklemeden önce tarayıcıdaki Java içeriğini devre dışı bırakır.

1. 1603 hatasını gördüğünüzde yükleyiciyi kapatın.
  2. Java Denetim Masası'nı bulun ve başlatın
  3. Java İçeriğini tarayıcıda etkinleştir seçeneğinin seçimini (işaretini) kaldırın
    • Java Denetim Masası'nda Güvenlik sekmesine tıklayın.
    • Java içeriğini tarayıcıda etkinleştir seçeneğinin işaretini kaldırın.
    • Değişiklikleri kaydetmek için Uygula'ya ve Tamam'a tıklayın.
  4. Java'yı yeniden yükleyin ve Java içeriğini tarayıcıda tekrar etkinleştirin
    • Çevrimdışı yükleyici paketini indirip yükleyin.
    • Yükleme tamamlandıktan sonra Java içeriğini tarayıcıda yeniden etkinleştirmeniz gerekirse Java İçeriğini tarayıcıda etkinleştir seçeneğini yeniden etkinleştirin.

İyi forumlar dilerim ( :

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.