Java Veritabanı bağlantıları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hitman

Üye
21 Eki 2007
246
2
TurkHackTeam
Java da Mysql veritabanını ilk defa kullanmaya başladım. Ve tam olarak ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. javada mySql bağlantısı yaptım ancak bir hatayla karşılaştım. kullanıdığım netbeans derleyicisi bana execute gibi bir komut unuttuğumu belirtti. bu execute nedir. değişik türleri de var. mesela execureQuery gibi. yardımcı olabilirseniz memnun oldurum. şimdiden teşekkürler.

hitman

Üye
21 Eki 2007
246
2
TurkHackTeam
anlaşılan kimsenin yardım etme gibi bir düşüncesi yok. 2007 den beri bu sitedeyim anladıgım bildigim bir konu olursa mutlaka yardım ettim. ama kendi derdimize bir çare bulan yok. sadece bir komutun ne oldugunu sorduk. siteye baksan bi ton java bilen adam vardır.

Freelancer

Katılımcı Üye
17 Ocak 2012
673
0
Hesap Makinesi
Neden bu kadar karamsar düşüncelere kapıldınız anlayamadım. Neden size kasıtlı olarak yardım edilmesin? Bakın, kendi konumu 3 gündür güncelliyorum, zor bir soru sordum, ama sabırla cevaplanmasını bekliyorum. Siz de konunuzu arada yukarıya taşıyın, yardım edecek biri çıkacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.