Yazılım | Programlama java

Vueex

Üye
13 Ocak 2018
190
0
Cehennem
Merhaba javaya başlamak istiyorum ilk nasıl başlayabilirim udemy kitaplar vs birde bana zor geliyor hani dökümanlar falan kafamı karıştırıyor ama çok istiyorum java öğrenmeyi

TheVeronica

Katılımcı Üye
13 Ocak 2019
908
1
Ütopya
Öncelikle Videolar ile öğrenmeniz iyi olacaktır Ancak öncelikle kolay olan dillerden (.net veya Python) gibi dillerden başlamanız Java öğrenmenizi kolaylaştıracaktır .

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
Benim önerim kitabını al ama iyi bir kitap olsun en iyi kitaptan öğreniliyor bence. Deitel'in kitapları iyi. Ama Türkçesini bulabilirsen

Ceys

Yaşayan Forum Efsanesi
2 Nis 2016
7,658
4,965
Orhun Nehri
video izle tonla kaynak var her yerde udemy youtube vs. hem birçok programlama dilinde olduğu gibi temel algoritma eğitimi ile başlayıp ilerliyorsun. basit anlayacağın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.