Javascriptmi? CSharpmı?

Pkion

Üye
26 Haz 2020
95
0
C H I N A
Başlıktada Belirttiğim Gibi Ben PHP Ve Python Bİliyorum Ve İşaretleme Dili Olan Html Css Biliyorum! Javascriptle CSharp Arasında Kararsız Kaldım Sizce CSharpmı Öğrenmeliyim Yoksa Javascriptmi ? (Ama Masaüstü Uygulama Yapmayı Çok İstiyorum O Yüzden CSharp Javascript Yönünden Kararsız Kaldım Javascript ile Masaüstü Uygulama Yapılabiliyormu? Yapılıyor İse Günümüzde Javascript İle Yapılmış Uygulamalar Varmı Örnek Atarsanız Sevinirm!:sırıtan)

Son düzenleme:

xother4

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
279
1
/home
javascript öğren.frontend kısmını bitirmiş olursun
edit:
javascript-comic-534x1024.png

Son düzenleme:

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
976
88
Javascript Daha Çok Web Site ve Oyunlar İçin Kullanılıyor.C# İle Uygulama Yapmanız Şahri Fikrimce Daha İyi.Tabiki 2 Dil İle de Uygulama Yapabilirsiniz Ama C# Bu Konuda Daha İyi Diyebilirim

7G4E

Üye
30 Eyl 2019
211
2
Deutschland
electron js ile sanırım tam bilmiyorum ama masaüstü uygulama yapılabiliyor ama masaüstü uygulamaları için c sharp öğrenmeni tavsiye ederim çünkü daha iyidir bence ama javascript öğrenirsende web programlamada gerçekten iyi bi konuma gelebilirsin

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,942
5
1,276
PHP biliyor olman gayet iyi. C# ile devam etmeni öneririm. Seni yormayacak az uğraş gerektirecek bir kullanım sunar Javascript e göre. C# Tercih listesinin en başında yer alıyor fakat temelde sağlam gitmek isterseniz de Javascript i tercih ediniz. Sonuç olarak sizin tercihinize kalır bu durum ufak bir araştırma ile daha açıklayıcı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.